شناسه: 47638

آمریکا فکر نکند که با آشوب چند نفر می‌تواند برگ برنده در مذاکرات داشته باشد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سروصدا و ایجاد ناآرامی توسط عده‌ای معدود نمی‌تواند ایران مقتدر را با مشکل مواجه کند.
به گزارش جهت پرس، 

محمود عباس‌زاده مشکینی نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناآرامی‌‌های چند روز قبل در اصفهان به دنبال مشکلات آبی برای کشاورزان گفت: آمریکا به خیال خود سعی دارد تا از طریق عده معدودی و با ایجاد ناآرامی ایران را در آستانه مذاکرات هسته‌ای را به عنوان کشوری آشوب‌زده معرفی کند و به خیال خود از آن به عنوان یک برگ برنده در مذاکرات استفاده کند.

وی افزود: ایران اسلامی مقتدرتر از آن است که چند آشوبگر بتوانند برایش مشکلی درست کنند و آمریکا هم باید از این فکر و خیال بیرون بیاید که از این موضوع بتواند به عنوان یک برگ برنده در مذاکرات استفاده کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: امروز برگ برنده در مذاکرات با ما است و موضوع مذاکره باید عمل به تعهدات که برجامی طرف مقابل و مسائل پیش آمده از زمان خروج آمریکا از برجام باشد و طرف غربی باید پایبندی خود به تعهدات در برجام را نشان دهد.

عباس‌زاده مشکینی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون جنگ تحمیلی و جنگ‌های منطقه‌ای و ترورها را پشت‌سر گذاشته و سروصدا و آشوب عده‌ای معدود نمی‌تواند او را با زحمت و مشکل مواجه کندئ.

وی افزود:گذشته از آمریکا اروپایی‌ها هم بدانند باید به تعهدات‌شان عمل کنند و دنباله‌روی آمریکا نباشند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: اروپایی‌ها باید بدانند که ایالتی از ایالت‌های آمریکا نیستند و به عنوان یک کشور مستقل در مذاکرات حاضر شوند و تسلیم محض خواسته‌های آمریکا نباشند.

منبع: فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه