شناسه: 47314

فاضلی: در اکثر دقایق دیدار با پدیده مالک بازی بودیم/ لیگ امسال ۶ مدعی قهرمانی دارد

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: در اکثر دقایق بازی با پدیده مالک توپ و میدان بودیم و در نهایت هم روی هوش بالای محمد عباس‌زاده به گل برتری رسیدیم.
به گزارش جهت پرس، 

وحید فاضلی درباره پیروزی یک بر صفر تیم تراکتور مقابل پدیده خراسان در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: این مسابقه برای تیم پدیده حکم مرگ و زندگی را داشت. به هر حال اگر آنها این بازی را می‌باختند به نوعی وارد بحران می‌شدند، به همین دلیل باانگیزه وارد زمین شدند و حتی در دقایقی هم تیم ما را پرس کردند. تیم ما اما با توجه به شرایط خوبی که داشتیم، در اکثر دقایق مالک توپ و میدان بود.

وی ادامه داد: البته دفاع فشرده تیم پدیده خیلی اجازه کار را به تیم ما نمی‌داد، اما موقعیت‌هایی برای گلزنی به دست آوردیم. در ادامه با تعویض‌هایی که سولدو انجام داد، جریان بازی بیشتر به نفع ما شد. در صحنه گل هم حدود یک دقیقه مالک توپ بودیم و توانستیم فشار را روی دروازه حریف حفظ کنیم و در نهایت روی هوش بالای عباس‌زاده به گل برسیم.

مربی تیم تراکتور در مورد اینکه به نظر می‌رسد زونیمیر سولدو کم کم شناخت لازم را از بازیکنان تراکتور به دست آورده است، گفت: قطعاً همینطور است،‌ اما باید این را هم بگوییم حریفان هم از ما شناخت‌‌شان بیشتر شده است. به هر حال بازیکنان کم کم با تاکتیک‌های سولدو هماهنگ‌تر شده‌اند و تفکرات سرمربی تا حدودی در تیم جا افتاده است.

فاضلی در واکنش به این پرسش که «آیا سولدو بازیکن جدیدی را به تراکتور اضافه خواهد کرد یا خیر؟»، خاطر نشان کرد: فعلاً سرمربی تیم در حال بررسی است و نیاز به زمان دارد تا به شناخت بیشتری از شرایط تیم دست پیدا کند.

وی در مورد اینکه تیم تراکتور در هفته هفتم دیدار سختی را مقابل فولاد در خوزستان خواهد داشت، تصریح کرد: امسال در لیگ بازی سبک نداریم. سطح همه تیم‌ها نزدیک است و دیدید که سپاهان و پرسپولیس هم در پنج هفته اول باخت دادند. همه تیم‌ها همین شرایط را دارند و بازی‌های سختی داریم که یکی از همین بازی‌های سخت، هفته آینده با فولاد خواهد بود.

مربی تیم فوتبال تراکتور در پایان در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه تیم‌های در فصل جاری مدعی قهرمانی خواهند بود، یادآور شد: من احساس می‌کنم امسال نسبت به فصل‌های قبل مدعیان بیشتری برای قهرمانی خواهیم داشت. به نظرم شش تیم مدعی قهرمانی هستند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه