شناسه: 46549

پرونده انضباطی سرمربی تیم‌ملی در فیفا

اسکوچیچ احتمالا تا آخر رقابت‌های انتخابی جام جهانی نمی‌تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند و حضور در این رقابت‌ها را از دست خواهد داد.
به گزارش جهت پرس، 

اسکوچیچ که بازی اول با سوریه را به دلیل کرونا از دست داده بود به دلیل آنچه که رفتار ناشایست ورزشی عنوان می شود از سوی کمیته انضباطی فیفا با محرومیت روبه‌رو خواهد شد.

دراگان اسکوچیچ که در بازی با لبنان به سمت نیمکت حریف رفته بود احتمالا با محرومیت ۴ تا ۵ جلسه‌ای از سوی فیفا روبه‌رو خواهد شد. گزارش داور و ناظر بازی به فیفا ارسال شده است و اگر این اتفاق بیفتد عملا اسکوچیچ تا آخر رقابت‌های انتخابی نمی تواند روی نیمکت تیم ملی بنشیند و حضور در این رقابت‌ها را از دست خواهد داد.

اسکوچیچ که یکی از بهترین نتایج تاریخ ایران را گرفته است احتمالا با جریمه مالی از سوی فدراسیون فوتبال ایران هم روبه‌رو خواهد شد. بر اساس اخبار رسیده از راهروهای فدراسیون فوتبال جریمه ۳۰ تا ۴۰ هزار دلاری انتظار او را خواهد کشید؛ رقمی که از مبلغ قراردادش کسر خواهد شد.


اسکوچیچ از وقتی روی نیمکت تیم ملی ایران نشسته نتایجی فوق تصور گرفته اما حاشیه هم کم نداشته است. از ماجرای مهدی طارمی گرفته تا همان درگیری در بازی با لبنان که حتی منجر به این شد که سردار آزمون به او اشاره کند که به جای درگیری زمان بازی را حواسش باشد!

منبع: خبر ورزشی

برچسب ها

ثبت دیدگاه