شناسه: 43364

حرکت جنجالی عروس 85 ساله قبل از ازدواج با جوان 25 ساله!

عروس خانم برای جلب رضایت فرزندان ناچار شده است که پیش از ازدواج سهم ارث هر کدام از فرزندانش را پرداخت کند. سهمی بین 600 میلیون تا سه و نیم میلیارد یورو.
به گزارش جهت، 

سومین ازدواج پیر زن 85 ساله در حالی اتفاق افتاد که او بخاطر رسیدن به عشقش و جلب رضابت فرزندانش اقدامی عجیب و در عین حال جالب انجام داد.دوشس آلب باز هم خبر ساز شد. زن ثروتمند 85 ساله اسپانیایی برای سومین بار ازدواج کرد:این بار با یک جوان 25 ساله.

اگرچه عروس و داماد ظاهرا عاشق هم هستند و 60 سال تفاوت سنی مانع ازدواج آنها نشده است، اما شش فرزند این دوشس ثروتمند نظر دیگری دارند، آنها معتقدند پدر خوانده جدیدشان به دلیل ثروت سرشار مادرشان با او ازدواج کرده است.

البته برای جلب رضایت فرزندان، عروس خانم ناچار شد پیش از ازدواج سهم ارث هر کدام از فرزندانش را پرداخت کند. سهمی بین 600 میلیون تا سه و نیم میلیارد یورو.

البته هواداران عروس و داماد معتقدند عشق سن و سال نمی شناسد و همین که عروس و داماد همدیگر را دوست داشته باشند کافی است! دوشس آلب سه بار ازدواج کرده است، نخستین بار به رغم مخالفت شدید خانواده اش با مردی از یک خانواده فقیر ازدواج کرد و پس از مدتی از او طلاق گرفت.

 

منبع: منیبان

برچسب ها

ثبت دیدگاه