شناسه: 43348

سریال «بازی مرکب» در امارات واقعی شد! + فیلم

مرکز فرهنگی کره در کشور امارات، سریال «بازی مرکب» را برای شرکت کنندگان به صورت واقعی اجرا کرد.
به گزارش جهت پرس، 

خبرگزاری‌ای اف پی گزارش داد، مرکز فرهنگی کره در امارات رویدادی برگزار کرده است که در آن افراد می‌توانند سریال ترسناک کره‌ای «بازی مرکب» را به صورت واقعی تجربه کنند.

ماه گذشته، مرکز فرهنگی کره مشغول برنامه‌ریزی برای برگزاری رویدادی بوده است که در آن افراد بتوانند «بازی مرکب» را به صورت واقعی تجربه کنند.

روز دوازدهم اکتبر، دو جلسه جداگانه از این بازی با مجموع ۳۰ شرکت کننده انجام گرفت. شرکت کنندگان چهار بازی را انجام دادند: نور قرمز، چالش آبنبات دالگونا، تیله‌ها و داکجی. ثبت نام این بازی از ۳۰ سپتامبر تا ششم ماه اکتبر میلادی بوده است.

نام چان وو، مدیر مرکز فرهنگی کره در امارات در این خصوص گفت: بازی‌هایی که در سریال بازی مرکب انجام شد هم بین کودکان محبوب است و هم بین بزرگسالان. چرا که آن‌ها را به یاد خاطرات کودکی خود می‌اندازد. امیدواریم محبوبیت این سریال باعث اشاعه فرهنگ کره شود.

افراد در این بازی لباس‌های مشابه سریال را می‌پوشند و کسانی که ببازند از بازی خارج شده و تنها می‌توانند ادامه بازی را مشاهده کنند.

اقبال عمومی به این سریال کره‌ای بسیار زیاد بوده و اخیرا پربیننده‌ترین سریال تاریخ پلتفرم انگلیسی نتفلیکس شده است. در این سریال، ۴۵۶ شرکت‌کننده بدهکار در جزیره‌ای در شبه جزیره کره جنوبی گرد هم می‌آیند تا در بازی‌هایی کودکانه برای دریافت یک جایزه نقدی بزرگ شرکت کنند. افرادی که بازنده باشند در سریال کشته می‌شوند.


سریال «بازی مرکب» در امارات واقعی شد! + فیلم | دانلود

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

ثبت دیدگاه