شناسه: 43003
سیاسی بازی اینترنشنال با جان یک هنرمند؛

مهرآوران چه واکسنی دریافت کرده بود؟

ایران اینترنشنال که چند روز پیش برای کشتی‌گیران ایرانی حاشیه درست کرده بود، امروز پس از فوت یک هنرمند کشورمان، جنجال دیگری را به وجود آورد.
به گزارش جهت پرس، 

 شب گذشته متاسفانه عزت‌الله مهرآوران بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.  پس از انتشار این خبر برخی رسانه های ضدانقلاب مدعی شدند که وی دو دوز واکسن ایرانی برکت دریافت کرده بود.

عزت الله

برای اطلاع از این موضوع خبرنگار ما از هژیر مهرآور، پسر مرحوم عزت‌اله مهرآوران موضوع را پیگیری کرد که وی توضیح داد: پدرم واکسن سینوفارم دریافت کرده بود.

همچنین نیکنام حسینی‌پور، مدیر موسسه هنرمندان پیشکسوت عنوان کرد: رسانه‌های معاند با دروغ پراکنی قصد ایجاد حاشیه را دارند، ما در موسسه هنرمندان پیشکسوت فقط واکسن‌های سینو فارم و آسترازنکا در اختیار هنرمندان قرار دادیم و واکسن برکت در دست نداشتیم.

تصاویر منتشر شده از  واکسیناسیون هنرمندان پیشکسوت نیز نشان می‌دهد که وی در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۰ دز اول واکسن را دریافت کرده که اصلاً در این تاریخ واکسن ایرانی برکت، مجوز واکسناسیون را دریافت نکرده بود.

عزت الله

خبر تزریق واکسن پیشکسوتان در 9 خرداد

برکت


 

اعلام خبر مجوز واکسن برکت در 24 خرداد

همچنین یک عضو گروه دارویی برکت هم اضافه کرد: نام عزت‌الله مهرآوران، این هنرمند کشورمان در لیست افراد داوطلب در مرحله کارآزمایی بالینی واکسن کووایران برکت هم وجود ندارد.

 

منبع: فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه