شناسه: 42543

ادعای رییس صدا و سیما درخصوص بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون

رییس جدید صداوسیما می‌گوید عادل فردوسی پور منعی برای بازگشت به تلویزیون ندارد.
به گزارش جهت پرس، 

زمزمه بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون چندین هفته است به گوش می‌رسد. او از اسفتند ۹۷ که با شبکه سه قطع همکاری کرده تا همین حالا مورد بی مهری مسئولان این شبکه قرار گرفته و حتی شایعه ممنوع التصویری اش هم به گوش رسید.

به گزارش فرارو، علاوه بر ممنوع التصویری، به عادل فردوسی پور گزارشی هم در شبکه‌های سه و ورزش سیما داده نشد که البته علی فروغی، مدیر شبکه سه، ادعا کرده بود عادل خودش از گزارش بازی‌ها سرباز می‌زند. با این حال، اما در تنها برنامه‌ای که فردوسی پور فعالیت می‌کند، هنوز نقشش پررنگ است. او بعد از تعطیلی برنامه ۹۰ فقط در برنامه فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش فعال است. در این برنامه هم عادل حق مجری گری ندارد و تصویرش هم به غیر از دو هفته اخیر و به صورت نیم رخ، منتشر نشده است. در این برنامه فقط صدای عادل فردوسی پور وجود دارد.

 به غیر از این موارد، عادل قصد داشت برنامه‌ای به نام ۳۶۰ هم در شبکه خانگی تولید کند که ساترا مانع از آن شد و گفت که صداوسیما مجوز پخش این برنامه را صادر نکرده است. علی فروغی مدیرشبکه سه از این گفت که عادل از مدار خارج شده است و باید جلویش گرفته شود. بعد از کش و قوس‌های فراوان حالا عبدالعلی علی عسگری، رییس سازمان صداوسیما عوض شده و پیمان جبلی به جایش معرفی شده است. با این تغییرات، بسیاری از جابجایی علی فروغی از شبکه سه سیما خبر می‌دهند و می‌گویند اگر چنین شود راه برای بازگشت دوباره عادل فردوسی پور به این شبکه و تلویزیون هموار می‌شود.

در گیرودار همین شایعات، امروز باشگاه خبرنگاران ویدیویی از دیدار پیمان جبلی با خبرنگاران خوزستانی منتشر کرده که در آن رییس جدید صداوسیما به درخواست برای بازگشت عادل فردوسی پور واکنش مستقیمی دارد و می‌گوید: «عادل فردوسی پور می‌تواند دوباره به تلویزیون برگردد و از نظر ما منعی ندارد».

صحبت‌های جدید رییس صداوسیما حالا این تب و تاب را به وجود آورد است که عادل دوباره قرار است به شبکه سه سیما برگردد، ولی در این میان سوالات بسیار زیادی مطرح است؛ آیا بازگشت عادل با برداشتن محدودیت‌های اعمال شده علیه او صورت می‌گیرد؟

منبع: اقتصاد نیوز

برچسب ها

ثبت دیدگاه