شناسه: 41938

ایران هراسی از نتانیاهو به پسرش رسید

پسر نتانیاهو که به اظهار نظرهای جنجالی مشهور است نگرانی خود را از پیوستن روز افزون کشورهای عربی به دایره متحدان ایران ابراز نگرانی کرد.
به گزارش جهت، 

پایگاه اطلاع رسانی شبکه 7 تلویزیون اسرائیل به نقل از یائیر نتانیاهو پسر (بنیامین نتانیاهو) نخست وزیر سابق اسرائیل نوشت: پسر نخست وزیر سابق نگرانی خود را از افزایش روز افزون شمار کشورهای عربی که از دایره همسویی با ایالات متحده منفک و به سوی ایران جذب می‌شوند، ابراز داشته و تاکید کرد شمار کشورهای عربی که بعد از فرار آمریکا از افغانستان به ایالات متحده اعتماد خواهند کرد کاهش پیدا می‌کند.

به نوشته این پایگاه عبری زبان پسر نخست وزیر سابق اسرائیل در گفتگویی که امروز چهارشنبه با شبکه خبری آمریکایی "نیوز مکس" وابسته به حزب جمهوری خواه آمریکا انجام شد، این سخنان را اعلام و در مورد منتقدین توافقنامه‌های سازش اخیر با چند کشور عربی گفت: توافقنامه‌های که پدرم به همراه رئیس جمهور ترامپ به انجام رساندند توافقنامه‌‌هایی واقعی هستند روابط با امارات متحده عربی و بحرین به شدت قوی است آنها توافقنامه‌های واقعی بوده و آنگونه که گفته می‌شود صوری نیستند.

وی مدعی شد اسرائیل امروز هم پیمانی به شدت قدرتمندی با امارات متحده عربی و بحرین در اختیار دارد و این توافقنامه‌ها توانستند چهره خاورمیانه را تغییردهند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه