شناسه: 41014

اینستاگرام صفحات «فارس پلاس» و «خبر خوب» را مسدود کرد

اینستاگرام بدون هیچ گونه اعلام قبلی صفحات «فارس پلاس» و «خبر خوب» از جمله صفحات متعلق به خبرگزاری فارس را مسدود کرد.
به گزارش جهت، 

اینستاگرام که ید طولایی در حذف صفحات حاوی مطالب ارزشی و انقلابی دارد، این بار نیز اقدام به مسدودسازی صفحات «فارس پلاس» و «خبر خوب» کرد.

این صفحات هرکدام بالغ بر 30 تا 40 هزار کاربر داشتند. صفحه «فارس پلاس» اقدام به انتشار اخبار حوزه های مختلف و اظهارنظرهای گوناگون درباره رویدادهای روز می کرد و صفحه «خبر خوب» نیز انعکاس دهنده اخبار امیددهنده ای بود که هر روز پیرامون ما رخ می دهند و در بسیاری از مواقع ما نسبت به آنها بی توجه هستیم.

حقوق بشر و آزادی بیان آمریکایی بار‌ها امتحانش را پس داده است. آمریکایی‌ها زمانی به جریان آزاد اطلاعات باور دارند که این جریان اطلاعات بتواند مطامع آن‌ها را تأمین کند و آن‌ها را به اهدافشان برساند. در غیر این صورت ساختار آمریکایی به هر بهانه‌ای متوسل می‌شود تا مانع جریان یافتن اطلاعاتی شود که بیان‌شان موجب بیداری انسان‌ها می‌شود.

پیش از این نیز بارها و بارها اینستاگرام اقدام به مسدودسازی و حذف صفحاتی کرده که درباره سردار حاج قاسم سلیمانی تصاویر یا مطالبی را منتشر کرده اند. همچنین صفحاتی که مطالب اعتراضی نسبت به سیاست های آمریکایی را منتشر می کنند، در اولویت مسدودسازی قرار دارند.

منبع: فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه