شناسه: 40622
واکنش زنگنه به اظهارات نماینده مجلس:

مسئولان کنونی فریب سارقان بیت المال را نخورند/اکنون فرصت مناسبی برای محک زدن ادعاها است

بیژن زنگنه وزیر نفت سابق، اظهارات یکی از نمایندگان مجلس در برنامه تلویزیونی دستخط را سراسر کذب و بی اساس خواند.
به گزارش جهت پرس، 

عزت الله اکبری مدعی شده بود که بیژن زنگنه گفته است نمی توانیم نفت بفروشیم. بیژن زنگنه در گفت و گویی این اظهارات را از اساس تکذیب کرده و گفته است هرگز نگفته ما نمی توانیم نفت بفروشیم  ضمن آنکه عملکرد واقعی و به دور از شعار وزارت نفت در سه سال گذشته و در اوج تحریم ها دلیل محکمی بر رد ادعای بی پایه و اساس این نماینده است .

در مورد ادعاهایی که برای صادرات بدون محدودیت نفت هم در این دوران مطرح شده باید گفت اکنون فرصت مناسبی برای محک زدن این ادعاها است.  بسم الله ، این گوی و این میدان.

وی در ادامه افزود: آنان که ادعای صادرات روزانه 5/2 میلیون بشکه نفت در شرایط تحریم می کردند و مسئولان وقت وزارت نفت را به زشت ترین شکل متهم می کردند اکنون بیایند صادر کنند البته نه این که نفت را به دست امثال بابک زنجانی بدهند که سرنوشت اصل و فرع پول ملت معلوم نشود. آن وقت اگر نتوانستند به رکوردهای دولت گذشته در صادرات نفت و میعانات در شرایط تحریم برسند، شهامت و انصاف اعلام آن را داشته باشند.


زنگنه همچنین گفت گرگ ها آماده اند که اموال مردم را به اسم افزایش صادرات به یغما ببرند و قطعا مسئولان کنونی هوشیاراند و توجه دارند که فریب ادعاهای واهی این سارقان بیت المال را نخورند. ادعاهای اکبری درباره صادرات به عمان هم بیشتر به یک خالی بندی شبیه است که دلیلی برای توضیح دادن درباره آن وجود ندارد.

منبع: جماران

برچسب ها

ثبت دیدگاه