شناسه: 39582

نباید اقتصاد کشور را به مذاکره با غرب گره بزنیم

نماینده مردم «کرمان و راور» در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید به‌هیچ‌عنوان معطل غربی‌ها بمانیم، گفت: همان‌طور که رئیس‌جمهور هم گفت، ما مطلقاً نباید اقتصاد کشور و معیشت مردم را به مذاکره با آمریکا و کشورهای غربی و برجام گره بزنیم.
به گزارش جهت پرس، 

محمدمهدی زاهدی درباره آینده برجام، اظهار داشت: قطعا مسئولان جدید وزارت امور خارجه باید منویات مقام معظم رهبری را در مذاکرات دنبال کنند.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب بار‌ها به صراحت فرمودند که باید تمام تحریم‌های جمهوری اسلامی ایران برداشته و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران حفظ شود.

نماینده مردم «کرمان و راور» در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر این اتفاق محقق شود و غربی‌ها به تعهدات خود در برجام به صورت کامل عمل کنند، جمهوری اسلامی ایران هم تعهدات برجامی خود را انجام می‌دهد.

وی تاکید کرد: البته ما به آمریکا اعتماد نداریم و رهبر معظم انقلاب هم در آخرین دیداری که هیئت دولت دوازدهم با ایشان داشتند، فرمودند که یکی از تجربیاتی که از این دولت می‌تواند به آیندگان منتقل کند، عدم اعتماد به آمریکا و غربی‌هاست.

نماینده مردم «کرمان و راور» در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در چارچوب حفظ منافع ملی خودمان اگر لازم باشد، مذاکره می‌کنیم و گفت‌وگو‌های برجامی را ادامه می‌دهیم.

زاهدی ادامه داد: نباید به هیچ عنوان معطل غربی‌ها بمانیم و همان‌طور که رئیس‌جمهور هم گفت، ما مطلقاً نباید اقتصاد کشور و معیشت مردم را به مذاکره با کشور‌های غربی و برجام گره بزنیم و باید با تکیه بر توان داخلی، مشکلات را از سر راه کشور برداریم و تحریم‌ها را خنثی کنیم.

منبع: میزان

برچسب ها

ثبت دیدگاه