شناسه: 38810
رژیم اشغالگر صهیونیستی:

نمی‌توانیم وارد یک جنگ تمام عیار شویم و این به نفع ما نیست

منابع وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کردند که تل آویو میلی برای ورود به جنگ با حزب الله لبنان ندارد.
به گزارش جهت پرس، 

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: رویارویی و رفتن به سمت جنگ به نفع ما نیست و تلاش می‌کنیم که لبنان به خط درگیری تبدیل نشود.

از سوی دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی به نقل از یک مسئول امنیتی این رژیم اعلام کردند: ارتش از چند روز قبل دست به حملاتی در لبنان زده که از چند سال رخ نداده است.

این مسئول صهیونیست گفت: نهادهای امنیتی گزینه های پاسخ اضافی را مطابق با تحولات اوضاع امنیتی دنبال می‌کنند. ادامه عملیات منوط به نیازها و جداول زمانی مناسب برای اسرائیل است.

قبلا رسانه صهیونیستی اسرائیل هیوم گزارش داد: بار دیگر نهادهای امنیتی اسرائیل در برآورد خود دچار اشتباه شدند زیرا آنها روز سه شنبه برآورد کرده بودند که حزب الله به حمله اسرائیل به لبنان واکنشی نشان نخواهد داد. آنها قبلا هم گفته بودند که حماس به حوادث مسجد الاقصی واکنشی نشان نخواهد داد.

تال رام تحلیلگر صهیونیست اعلام کرد: واکنش حزب الله به مثابه غافلگیری بسیار بزرگ برای نهادهای امنیتی اسرائیل و بر خلاف برآورد آنها بود که گفته بودند که حزب الله واکنشی به حمله هوایی اسرائیل به لبنان نشان نخواهد داد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که واکنش حزب الله تا حد زیادی برای نهاد امنیتی اسرائیل غافلگیر کننده بود.

خبرنگار روزنامه هاآرتص اعلام کرد: موفقیت حزب‌الله در شلیک راکت به سمت شمال فلسطین اشغالی بدون اینکه اسرائیل اطلاعاتی در این باره بدست بیاورد، شکستی بزرگ است و باید بررسی شود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از هراس «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره ورود به رویارویی مستقیم با حزب الله و ترس از ساقط شدن کابینه‌اش خبر دادند.

یادآور می شود که حزب الله لبنان امروز حملات راکتی به مناطق اشغالی انجام داد. مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، در ساعت 11:15 (به وقت محلی) امروز (جمعه) با دهها راکت‌، اراضی اطراف پایگاه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی در «مزارع شبعا» هدف گرفته شد.

بر اساس گزارش شبکه «المنار»، در این بیانیه آمده است: در پاسخ به حملات هوایی رژیم صهیونیستی به دو منطقه «الجرمق» و «الشواکر» در پنجشنبه (دیروز)، یگان‌های شهید «علی محسن کامل» و شهید «محمد قاسم طحان»در مقاومت اسلامی لبنان در ساعت 11:15 (به وقت محلی) امروز (جمعه) اراضی اطراف پایگاه‌های صهیونیستی در مزارع شبعا را با دهها راکت 122 میلیمتری هدف گرفتند.

منبع: تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه