شناسه: 36506

آیا ویندوز ۱۱ فقط یک لباس جدید است؟

اخیرا مایکروسافت از ویندوز ۱۱ رونمایی کرد و حالا امکان نصب نسخه‌ی اولیه‌ی آن برای همه امکان‌پذیر شده است. در این ویدیو قصد داریم تا به تغییرات و پیشرفت‌های این ویندوز جدید بپردازیم.

اولین تغییری که در این ویندوز می‌بینیم پنل استارت است که به وسط دسکتاپ منتقل شده که البته قابلیت جابه‌جایی به جایگاه همیشگی پنل استارت را هم دارد. تیم طراحی ویندوز ۱۱ اهمیت خاصی به جزئیات ظاهری آن داده‌اند. فرم آیکن‌ها و پنجره‌ها لبه‌های گردتری گرفته، رنگ‌ها زنده‌تر و جذاب‌تر شده‌اند و همه چیز حالتی شیشه‌ای و شفاف دارد. رابط کاربری ویندوز بسیار جذاب و روان‌تر از قبل شده و در کل تجربه‌ی کاربری لذت‌بخش‌تری را حین استفاده از آن خواهید داشت.

چرا ویندوز ۱۱ از پردازنده‌ی من پشتیبانی نمی‌کند؟
نصب ویندوز ۱۱ برای همه‌ی کسانی که اکانت مایکروسافت دارند امکان‌پذیر است، اما آیا از پردازنده‌ی دستگاه شما از آن پشتیبانی می‌کند؟ طبق گفته‌ی مایکروسافت پیش‌نیاز این ویندوز پردازنده‌های اینتل نسل هشتم یا جدیدتر و پردازنده‌های AMD سری ۲۰۰۰ رایزن یا جدیدتر هستند. نسخه‌ی نهایی ویندوز هم در پاییز امسال به بازار می‌آید.

مایکروسافت هم‌زمان از یک سیستم یک‌پارچه برای برقراری تماس صوتی و تصویری هم رونمایی کرد که کاربر را از نصب اپلیکیشن‌هایی مثل اسکایپ و زوم راحت کرده. این اپلیکیشن مایکروسافت تیم (Microsoft Team) نام دارد و به صورت پیش‌فرض روی ویندوز نصب شده است.

برای آشنا شدن با جزئیات بیشتر در مورد ویندوز ۱۱ شما را به تماشای ویدیوی بالا دعوت می‌کنیم.


آیا ویندوز ۱۱ فقط یک لباس جدید است؟ | دانلود

برچسب ها

ثبت دیدگاه