شناسه: 35226
حامیان عاملان رفتار وحشیانه با ایرانیان خارج از کشور چه کسانی هستند؟

افشای هویت منافقی که به بانوی ایرانی به خاطر رأی دادن فحاشی می‌کند/ ‏منبع پول‌ها مشخص است یا بیشتر توضیح بدیم؟!

منبع تامین مالی عاملان رفتار وحشیانه با رأی دهنده‌گان ایرانی خارج از کشور مشخص شد.
به گزارش جهت، 

همزمان با برگزاری انتخابات در روز 28 خرداد، رأی گیری از هم‌وطنان ایرانی خارج از کشور نیز انجام شد. منافقین و سلطنت‌طلبان خشمگین از حضور مردم به این ایرانیان وطن دوست حمله فیزیکی و کلامی کردند.
ویدیوهایی مزاحمت، عربده کشی و فحاشی گروهی از افراد به ایرانیان مقیم خارج از کشور در زمان رأی دهی باعث رنجش مردم ایران شد اما امروز در فضای مجازی تصاویری از فرد فحاش حاضر در یکی از ویدیوهای مذکور در کنار مسیح علینژاد منتشر شد.  با انتشار این تصاویر مشخص شد عاملین این رفتارهای وحشیانه از کدام منابع تأمین مالی می‌شوند.

 

قرارداد خبرنگار فراری با دولت آمریکا برای ایران ستیزی
چند سال قراردادهای مسیح علی نژاد با دولت آمریکا منتشر شد که نشان میداد مسیح علی نژاد که فعالیت چشمگیری در راستای قبح شکنی از پوشش بانوان ایرانی در طی طرح های مختلف دارد، با اخذ مبلغی هنگفت رسما کارمند دولت آمریکاست! مطابق قرارداد‌های منتشر شده در چند سال مسیح علی نژاد از شورایی مشهور به bbg بیش از ۴۰۰ هزار دلار دریافت کرده است که در آن زمان حدود سه میلیارد تومان ارزش داشت.

در فیلم زیر، فحاشی عربده کشی ضد انقلاب از درد جمهوریت را می‌بینید که به صورت فحاشی به یک زن هنگام رفتن به پای صندوق رای خودش را نشان میدهد، نکته قابل توجه این است که این بانوی ایرانی اتفاقا با حجاب هم نیست و منافقین در مقابل همسرش به او چنین جسارتی می‌کنند.

در تصویر دیگر نیز، حضور همین شخص را در کنار مسیح علینژاد، خبرنگار ایرانی فراری می‌بینید.

 

 


فحاشی منافقین به یک زن هنگام رفتن به پای صندوق رأی در مقابل همسرش | دانلود

برچسب ها

ثبت دیدگاه