شناسه: 35212

ارزش روز پالایشی یکم در 2 تیر 1400

صندوق پالایش یکم، آخرین روز هفته را در محدوده قیمتی مثبت به پایان رساند و در آخر معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌ یکم بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی قبل همان ۷۲ هزار و ۲۲۰ ریال معامله شد.
به گزارش جهت، 

امروز پالایش مثبت شروع به کار کرد و نزدیک به قیمت روز گذشته معامله شد و همانند روز قبل با قیمت پایانی ۷۲۲۲۰ ریال به کار خود پایان داد. در بین پالایشگاه شپنا به رشد دو درصدی بسنده کرده و شتران و شبریز با صف خرید سهامدارانشان را شاد کرده‌اند. شپنا از پرتراکنش‌های بازار بود و نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و شبندر با توجه به افزایش سرمایه که اعلام کرده است همچنان ممنوع متوقف است.

نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۳.۳۷ درصدی، نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا (رشد ۱.۳۲ درصدی و نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۴.۹ درصدی امروز را به پایان رساندند و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) هم همچنان ممنوع متوقف بود.

ارزش پالایشی یکم ۲ تیر ۱۴۰۰
امروز چهارشنبه ۲ تیرماه ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله شد و تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی با ۳ میلیون و ۶۱۱ هزار تومان بدون تغییر بماند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۳۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۴۸ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

برچسب ها

ثبت دیدگاه