شناسه: 33969

واردات ۳ میلیون دز واکسن کرونا از طریق مناطق آزاد؛ منتظر تایید وزارت بهداشت هستیم

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اگر روند تاییدیه های وزارت بهداشت خوب پیش برود، مناطق آزاد ۳میلیون دز واکسن کرونا وارد کشور خواهند کرد.
به گزارش جهت پرس، 

حمیدرضا مومنی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مورد واردات واکسن کرونا از طریق مناطق آزاد، اظهار کرد: یک سری اقدامات توسط مدیران عامل مناطق آزاد و خود ما در خصوص واردات واکسن کرونا صورت گرفته است، همچنین هماهنگی های لازم را با وزارت بهداشت در مورد این مسئله انجام داده ایم.

او افزود: اکنون در شرایط فعلی در تلاشیم تا بتوانیم برای مناطق آزاد با تائید وزارت بهداشت بر اساس استانداردهایی  که از لحاظ کمی، کیفی و قیمتی دارند به توافقاتی برسیم، اگر این امر به خوبی  پیش رود به طور حتم ما  برای ساکنان مناطق آزاد و گردشگرانی که به مناطق آزاد می آیند  واکسن کرونا تهیه خواهیم کرد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی  تصریح کرد: اگر روند تائیدیه ها از سمت مسئولان ذی ربط در زمینه واردات واکسن کرونا به خوبی پیش رود قرار است حدود ۳ میلیون دز واکسن از طریق مناطق آزاد وارد  شود، منتهی  اکنون در  تلاش هستیم تا موافقت های مورد نیاز  را بگیریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون از مناطق آزاد قاچاق واکسن کرونا صورت گرفته است یا خیر؟ گفت: بنده  در این رابطه اطلاعی ندارم و تاکنون خبری در این خصوص به  دستم نرسیده است.
 

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

ثبت دیدگاه