https://jahatpress.ir/fa/news/32745

شناسه خبر: 32745
1400-3-4 12:55
سرلشکر سلامی:

مرزها را در برابر نفوذ اشرار مصونیت ‌بخشیده‌ایم‌

فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش‌ها و مجاهدت‌های فوق‌العاده سنگین نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت در منطقه جنوب‌ شرق کشور گفت:‌ مرزها را در برابر نفوذ مصونیت ‌بخشیده‌ایم.
به گزارش جهت پرس، 

در مراسمی ‌با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌، ۱۵۳ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به زوج‌های جوان استان سیستان و بلوچستان اهدا شد.

فرمانده‌ کل سپاه در این مراسم با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت‌المقدس و همچنین پیروزی‌های اخیر مردم مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: کنار تلاش‌ها و مجاهدت‌های فوق‌العاده سنگینی که نیروی زمینی سپاه در برقراری امنیت در منطقه جنوب شرق کشور انجام می‌دهد و مرزها را در برابر نفوذ اشرار مصونیت می‌بخشد، امنیتی را فراهم می‌کند که با آن امنیت، آبادانی، پیشرفت و رفاه مردم شکل گیرد.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه از کمک به اقشار نیازمند این منطقه غافل نیست و یکی از سیاست‌های مهم و اصولی سپاه پاسداران در مناطقی که مأموریت‌های امنیتی دارد این است که به‌موازات برقراری امنیت‌، خدمات‌رسانی و رفع دغدغه معیشت مردم را در کانون توجهات خود قرار دهد.

فرمانده‌ کل سپاه در ادامه تصریح کرد: رفع محرومیت از مناطقی که کم برخوردارند و همچنین ارائه کمک‌های معیشتی به مردمی که چه بر اثر کرونا یا غیر کرونا آسیب دیده‌اند و همچنین ایجاد سهولت برای ازدواج جوانان راهی را باز می‌کنند که مردم بتوانند راحت‌تر زندگی کنند و این مسیر توقف‌ ناپذیری است که به‌شکل یک فرهنگ عمومی و به‌خصوص در سپاه به یک حرکت ثابت تبدیل شده است و اختصاص به این منطقه ندارد.

وی اضافه کرد: نیروی زمینی ما در شمال غرب و در شمال شرق کشور نیز این خدمات را ارائه می‌دهد و مردم ما شایسته ارائه بهترین خدمات در ابعاد امنیتی، اشتغالزایی، رفع بیکاری و سهولت برای آغاز زندگی هستند.

سرلشکر سلامی در پایان با تأکید بر اینکه "ما از ظرفیت‌هایمان برای کمک به مردم استفاده کنیم" گفت: خدمت به مردم شریف ایران اسلامی افتخار بزرگی برای ما است و این جریان مستمری است که ادامه پیدا خواهد کرد.

گفتنی است با حضور فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۳۱۳ پروژه عمرانی سپاه در استان سیستان و بلوچستان نیز افتتاح شد.