شناسه: 22056

منچستریونایتد به دنبال جذب کریستین اریکسن

به گزارش جهت، کریستین اریکسن که از وضعیت کنونی‌اش در باشگاه اینتر راضی به نظر نمی‌رسد، گفته می‌شود به دنبال جدایی از این تیم در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش روست و مدیران اینتر هم در صورت دریافت پیشنهاد مناسب مشکلی با انتقال این هافبک دانمارکی ندارند.

سایت انگلیسی «فوتبال اینسایدر» گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد در صورتی که کریستین اریکسن 28 ساله جزو بازیکنان مازاد تیم فوتبال اینتر قرار بگیرد، ممکن است نسبت به جذب او اقدام کند، بازیکنی که گفته می‌شود دوست دارد به لیگ برتر انگلیس بازگردد، لیگی که در آنجا خود را مطرح کرد.

هافبک پیشین تاتنهام که در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی گذشته به اینتر پیوست، نتوانسته است خود را با برنامه‌های تاکتیکی آنتونیو کونته وفق دهد و همین سبب شده تا از ترکیب اصلی نراتزوری دور بماند. مدیران باشگاه اینتر به دنبال این هستند تا در ماه ژانویه اریکسن را به تیمی دیگر واگذار کنند.

پیش از این نیز بحث معاوضه اریکسن با ایسکو هافبک رئال مادرید مطرح بود، این در حالی است که گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن هم بی‌میل نیست لئاندرو پاردس هافبک آرژانتینی خود را با هافبک دانمارکی اینتر معاوضه کند.

اریکسن 28 ساله که تا سال 2024 با اینتر قرارداد دارد، این فصل در 9 بازی (310 دقیقه از 810 دقیقه ممکن) برای نراتزوری به میدان رفته است.

برچسب ها

ثبت دیدگاه