شناسه: 103247
جهت پرس واکنش کاربران مجازی به روز دختر را بررسی می‌کند

دختران رحمت‌های سرزمین ایران هستند

روز دختر روز یادآوری دوباره ارزش دختر و رحمت بودن دختر در جمع خانواده‌ است.
به گزارش جهت پرس، 

تولد حضرت معصومه(س) در تقویم شیعه مصادف شده است با روز دختر در تقویم جمهوری اسلامی ایران. روزی که در آن با یادبودهای کوچک و جشن‌های مختلف حفظ کرامت و مقام دختر بر همگان یادآوری می‌شود.

این روز یادآور قدرانی از تمام دختران سرزمینی است که برای حفظ این سرزمین تلاش کرده‌اند و برای حفظ مقام و کرامت خود از هیچ تلاشی کوتاهی نکرده‌اند. دخترانی که این روزها در مقابل نقشه‌ها و هدف‌های سخت دشمن برای سربلندی خود و کشورشان جانانه ایستادگی کردند.

اما برای حفظ همین آرامش و امنیت در کشور خیلی از دخترهی این سرزمین مجبور به ترک آغوش گرم و مهربان پدر شده‌اند. برخی کاربران فضای مجازی در وصف قدرانی این دلتنگی‌ها در صفحات مجازی خود مطالبی را منتشر کرده‌اند.

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

حاج مهدی رسولی در یک پیام ویدیویی با تبریک روز دختر و برکت دانستن دختر در هر خانواده و آروزی موفقیت برای دختران ایران گفت:

Video file

در حجم بالای انتشار پیام‌های تبریک روز دختر در بستر فضای مجازی برخی فعالان رسانه‌ای نگاهی دیگر به این روز و دختران ایران داشتند. آنها سعی کردند با دیدن موفقیت‌های دختران ایرانی در همه عرصه‌ها محدود نبود دختران در جمهوری اسلامی را بیان کنند و حجاب مانعی برای دختران در ایران نبوده‌است. فعالان رسانه‌ای در صفحات خود دراین خصوص نوشتند:

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

گروه فرهنگی اوج هم با طراحی زیبایی به مناسبت روز دختر تصویری از برکت و رحمت بودن دختر در جمع خانواده را بر روی دیوارنگار میدان ولیعصر(عج) به تصویر کشید.

تصویر
رسانه

دختران نعمت‌های این سرزمین هستند و با هوش و درایتی که سینه به سینه از نسل‌های گذشته با یادگار گرفته‌اند همواره برای حفظ ارزش و کرامت خود تلاش می‌کنند.

 

 

 

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه