شناسه: 103231
جهت پرس بررسی کرد

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به شهادت مظلومانه مرزبانان در سراوان/ چرا سلبریتی‌ها سکوت کردند؟

5 تن از ماموران مرزبانی سراوان در درگیری با یک گروهک معاند کوردل یه شهادت رسیدند که فعالان رسانه‌ای به سکوت سلبریتی‌ها درباره این موضوع واکنش نشان دادند.
به گزارش جهت پرس، 

جانشین فرماندهی انتظامی کشور به همراه فرمانده مرزبانی فراجا برای بررسی موضوع شهادت مرزبانان در سراوان از ساعاتی پیش در منطقه درگیری حضور پیدا کردند.

مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات فراجا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان، شب گذشته تلاش تروریست‌های معاند برای ورود به کشور از مرز پاکستان با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی مَزه سر هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند.

 تعداد شهدای حادثه برجک «مزه‌سر» هنگ مرزی سراوان به ۶ نفر افزایش یافت.

گروهبان‌یکم شهید «حسین بادامکی»، گروهبان‌یکم شهید «علی غنی باتدبیر»، گروهبان‌یکم شهید «رضا برجی»، سرباز وظیفه شهید «محمد جمال‌زاده»، سرباز وظیفه شهید «یونس سیفی‌نژاد»، سرباز وظیفه شهید «ناصر حیدری» شهدای این حادثه هستند.

تصاویر ۵ تن از شهدای حمله تروریستی برجک "مزه سر"

تصویر
1

کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای چه واکنشی نشان دادند؟ 

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان رسانه‌ای در واکنش به شهادت مظلومانه مرزبانان کشورمان در سراوان به سکوت سلبریتی‌ها اعتراض کردند و این سوال را مطرح کردند که چرا در مقابل اعدام قاتلین و تروریست‌ها هشتگ اعدام نکنید می‌زنند ولی در مقابل شهادت مرزبانان مظلوم و جوان که برای دفاع از مرز و امنیت مردم به شهادت می‌رسند روزه سکوت گرفتند؟

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه