شناسه: 100923
جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا؛

حمله یوز‌های ایرانی به سامورایی‌ها در ساحل پاتایا برای کسب سومین قهرمانی

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای کسب سومین قهرمانی در مسابقات جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا باید در فینال تیم ملی فوتبال ساحلی ژاپن را مغلوب کند.
به گزارش جهت پرس، 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا که در تایلند برگزار می‌شود، از ساعت ۱۷ امروز به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت.

تیم ملی فوتبال ساحلی با نمایشی فوق‌العاده توانست هر سه رقیب خود در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را از پیش رو بردارد. ایران در سه بازی موفق به زدن ۳۲ گل شد.

شاگردان علی نادری که برای کسب عنوان قهرمانی قاره کهن وارد تایلند شده‌اند، ابتدا مالزی را ۱۴ بر ۵ و سپس ازبکستان را ۱۱ بر ۲ و در نهایت امارات را ۷ بر ۲ شکست دادند و به عنوان صدرنشین قاطع از گروه ب به مرحله بعد صعود کردند.

حمله یوز‌های ایرانی به سامورایی‌ها در ساحل پاتایا برای کسب سومین قهرمانی

ساحلی‌پوشان کشورمان موفق شدند با برتری قاطع ۱۰ بر صفر بحرین را مغلوب کنند و جواز صعود به جام جهانی ۲۰۲۳ امارات را کسب کند و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در مرحله قبلی تیم ملی کشورمان موفق شد با برتری ۶ بر ۳ مقابل تیم ملی عمان راهی فینال این مسابقات شود.

در مقابل تیم ملی ژاپن نیز عملکرد خیلی خوبی تا به این جای کار داشته است. سامورایی‌ها در گروه c مسابقات با کسب ۳ پیروزی بالاتر از چین، لبنان و اندونزی به عنوان صدرنشین به مرحله بعد صعود کرد.

تیم ملی ژاپن با برتری ۸ بر صفر در مقابل کویت توانست جواز صعود به جام جهانی ۲۰۲۳ امارات را کسب کند و راهی این مرحله نیمه نهایی شود. در مرحله قبلی نیز توانستند ۵ بر یک امارات را مغلوب کند و راهی فینال این مسابقات شود.

ژاپن با ۸ بار حضور در فینال و ۳ عنوان قهرمانی پرافتخارترین کشور در این مسابقات نام دارد و تیم ملی کشورمان به دنبال کسب سومین قهرمانی خواهد بود. ایران تا کنون تنها ۲ بار توانسته بود راهی فینال شود و در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ موفق به کسب مقام قهرمانی شده است.

اولین دوره رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال ساحلی آسیا در سال ۲۰۰۶ به میزبانی امارات برگزار شد که تیم ملی بحرین توانست با برتری مقابل تیم ملی ژاپن به قهرمانی دست پیدا کند.

تیم ملی ایران به همران تیم ملی امارات با ۲ عنوان قهرمانی بعد از ژاپن در رتبه دوم پرافتخارترین کشور در این مسابقات قرار دارد و ملی‌پوشان ساحلی کشورمان امروز این فرصت را خواهند داشت تا برتری در مقابل سامورایی‌ها سومین عنوان قهرمانی خود را کسب کند.

برچسب ها

ثبت دیدگاه