شناسه: 100872
فعالان عرب زبان در توئیتر:

روز قدس با محو اسرائیل مصادف می‌شود

فعالان عرب زبان در توئیتر با انتشار پست‌هایی به حمایت دائمی آمریکا از رژیم صهیونیستی و تداوم مقاومت در فلسطین تا آزاد سازی آن اشاره کردند.
به گزارش جهت پرس، 

فعالان عرب زبان در توئیتر با انتشار پست‌هایی به حمایت دائمی آمریکا از رژیم صهیونیستی و تداوم مقاومت در فلسطین تا آزاد سازی آن اشاره کردند.
 

رسانه

سلطان المطیری که یک فعال سعودی است با انتشار فیلم برخورد وحشیانه صهیونیست‌ها نوشت: توحش در وجود صهیونیست‌ها نهادینه شده و جز با نابودی آنها از بین نمی‌رود.

رسانه

محمد ابوحسین نیز با اشاره به موضع گیری های صوری آمریکا علیه رژیم صهیونیستی نوشت: آمریکا در قبال شهرک سازی های اسرائیل ابراز نگرانی می‌کند اما مانند همیشه وقتی شرایط عادی می‌شود به حمایت همیشگی خود تا موضع گیری بعدی، ادامه می‌دهد. بار دیگر آمریکا نگرانی‌های دروغین خود را نشان داد انگار که اسرائیل به نگرانی آمریکا اهمیت می‌دهد.

رسانه

یک فعال دیگر نیز نوشت: قسم به خدا که مسجد الاقصی آزاد خواهد شد و به آغوش امت اسلامی باز می‌گردد. قدس پایتخت فلسطین نیز روزی آزاد می‌شود. فلسطین سرزمین اسلامی است و به آغوش مسلمانان باز می‌گردد.

رسانه

فعال دیگری با نام حبیب نوشت: کودکان، زنان و افراد مسن در فلسطین طی دهها سال از بین رفته‌اند و زیرساختهای غزه از جمله مدارس و بیمارستان‌های آن نابود شده‌اند؛ تمام جهانیان خبر کشتار ساکنان غزه را شنیده‌اند به جز دادگاه کیفری بین المللی که در قبال این جنایات کر و لال و کور بوده و حتی یک کلمه علیه نتانیاهو موضع گیری نکرده است.

رسانه

یک فعال عرب زبان دیگر با اشاره به اوضاع اسرای فلسطینی نوشت: طی سه روز گذشته اوضاع جسمی ولید دقه بسیار خطرناک شده است. وی در حال حاضر به دلیل التهاب ریوی حاد و مشکلات کلیوی شدید در بیمارستان بستری شده است.
 

رسانه

فعال دیگری با نام قاسم مهدی نوشت: به اذن خداوند روز جهانی قدس را در جمعه آخر ماه مبارک رمضان در سال ۲۰۲۳ برگزار می‌کنیم و در این روز دیگر شاهد وجود پایگاه‌های آمریکا در سوریه و عراق نخواهیم بود. رژیم نامشروع صهیونیستی نیز زیر ضربات محور مقاومت نابود شده است.

رسانه

 

منبع: مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه