شناسه: 100064
گزارش جهت پرس از پشت پرده مسمومیت دانش آموزان

اشک تمساح منافقین، سلطنت‌طلبان و جنایتکاران جنگی برای دختران ایران

دردو ماه اخیر کشور دچار برهم ریختگی امنیت روانی شده است، اتفاقی که با انگشت گذاشتن دشمن ب روی حساس‌ترین افراد جامعه سعی در عملی کردن آن و تبدیل به نا امنی اجتماعی دارد اما این اتفاق نخواهد افتاد.
به گزارش جهت پرس، 

بعد ز شکست پروژه آشوب‌های اخیر در ایران، حالا نوبت به اجرایی شدن نقشه‌ای دیگر از سوی معاندین برای برهم زدن آرامش روانی جامعه است. پروژه‌ای که در آن با کمی تحقیق متوجه آن خواهید شد که گروهی از جامعه که حساسیتی بیشتری را دارند انتخاب شده اند. دختران مدرسه‌ای، این قشر از جامعه به دلیل جنسیت در جامعه و خانواده مورد توجه و حساسایت‌های خاص خود هستند و به دلیل روحیه خام‌ها در موارد تنش زا زودتر در معرض استرس و اضطراب و از دست دادن آرامش روانی قرار می‌گیرند. با بررسی شکل کار انجام شده در سطح کشور مشخص است که به روش منافقین در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی ایران عمل شده و تربیت شدگان رجوی در داخل ایران در حال انجام ماموریت هستند. این اتفاقات باعث شد تا همه مردم چه در جامعه واقعی چه در دنیای رسانه واکنش‌هایی را در این خصوص داشته باشند. یکی از واکنش‌های مجازی به توییت وزیر خارجه آلمان بود که اوضاع دختران ایران را نگران کننده قلمداد کرد درصورتیکه او و کشورش در سال‌های جنگ ایران و عراق با در اختیار گذاشتن سلاح شیمیایی به صدام باعث شهید شدن هزاران زن و کودک بی‌گناه در ایران شدند. 

کاربران فضای مجازی با اشک تمساح خواندن این پیام در صفحات خود نوشتند:

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

موضوع دست داشتن منافقین و هدایت این اتفاق از خارج کشور زمانی به یقین نزدیک شد که در راهپیمایی 23 بهمن آمریکا پرویز ثابتی بعد از سالها از چهره خود رونمایی کرد و یک مامور امنیتی انگلیس در توییت خود از نا تمامی این ماجرا خبر داد. پیش از این ضد انقلاب با شعار خرابکاری شرافتمندانه کارهای خود را در فضای مجازی منتشر کردند این بار هم برای نشر این اتفاق از این کلید واژه استفاده کردند. کاربران توییتری با اشاره به دست داشتن این گروه در این اتفاقات در توییت‌های هود نوشتند:

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

برخی دیگر از کاربران با انتشار عکسی که سلبریتی‌ها اقدام به نشر آن کرده‌اند و سر منشا خارج از کشور دارد نیز بر این یقین مهر تایید زدند و با باز نشر عکسی از صفحه اینستاگرامی مصطفی هروی نوشتند:

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

جالب ترین نکته واکنشات به ماجرای مسمومیت‌ها واکنش فرح پهلوی بود، کسی که زمانی در ایران با حق خوری مردم و نگاهداشتن مردم در فقر مطلق باعث از بین رفتن خیلی از کودکانی شد که به دلیل کمبود امکانت جان خود را از دستت دادند، یک کاربر رسانه ای با بیان اینکه فرح غم خوار ملت شده است در توییت خود نوشت:

تصویر
رسانه

یکی از کاربران رسانه با توضیح اینکه این ماجرا یک جنگ ترکیبی است در توییتی نوشت:

تصویر
رسانه

در این روزها که کشور درگیر مسمومست‌های سریالی است در غرب و اسرائیل نیز مسمومیت‌هایی رخ داده که انتشار جواب بایدن به یکی از خانواده هنگامی که به او گفت نگران است و وی با تمسخر آن خانواده را رد کرد نیز مورد توجه قرار گرفت که برای برخی براندازان جالب نبود، این خبر در فضای توییتری با واکنش اینکه بهترین دفاع حمله است مواجه بود:

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

برخی کاربران رسانه‌ای با اشاره به موضوع جشن فرشته‌ها که دیدار دختران با رهبر انقلاب بود و جشن با شکوه 22 بهمن و ناتوانی دشمن در امر بر هم زدن امنیت کشور نوشتن: این موضوعات آنها را بد سوزانده و مجبور به اجرای مسمومیت دانش‌آموزان شده‌اند.

تصویر
رسانه
تصویر
رسانه

کلام پایانی

این کشور در تمام سالهای پس از انقلاب دستخوش حوادثی بوده که با تمام وجود در برابر آنها ایستاده و از آنها گذر کرده است. بر هم زدن امنیت روانی جامعه با آموزش‌ها و آرامش مسئولان مدرسه و خانواده نیز به پایان می‌رسد اما این دشمن است که برای باز پس گیری این خاک پر گوهر هر روز برای این کشور برنامه‌ای دارد، آگاه باشیم و برای دفاع از این مرز و بوم محکم باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

ثبت دیدگاه