مهسا امینی

همسر رئیسی در گفت و گو با شبکه روسی:

«جنجال» مهسا امینی در ایران، چیزی جز «هراس‌افکنی آمریکا» نبود

آمریکا می‌خواهد به ما بگوید: ببینید من به شما نزدیکم و می‌توانم تروریست‌ها را به خیابان‌های شما بکشم و ماشین‌ها را در خیابان‌های شما به آتش بکشم، آمریکا از ما می‌خواهد که تسلیم شویم تا چهره مخدوشی از ایران به نمایش بگذارد».
1401-11-18 09:54

تجزیه‌طلب‌های شیک

ایران قوی ما ایران یکپارچه است که تا زمانی که همه اقوام آن دست در دست هم برای آبادی‌اش تلاش کنند، دست هیچ بدخواهی به آن نمی‌رسد. شاید همین دشمن را به این فکر انداخته که ابتدا ایران را تکه و پاره کند و بعد به جسم بی‌جانش یورش ببرد.
1401-11-16 18:42
پشت پرده اقدام کنگره آمریکا چیست؟

استفاده از نام مهسا امینی برای رسیدن به مقاصد سیاسی

در روزهای اخیر کنگره آمریکا اعلام کرده است که قصد دارد قانون جدیدی را بر علیه ایران و با استفاده از نام مهسا امینی تصویب کند، پشت پرده این ماجرا چیست؟
1401-11-10 15:52
مردمی‌سازی اداره کشور در گفتگو با دکتر روح‌الله ایزدخواه نماینده مجلس شورای اسلامی

حاکمیت به هسته‌های جهادی مأموریت نداده است/ با لشکرکشی و هیاهو و ساختارسازی‌های تکراری و بی‌ثمر این حرکت احیا نخواهد شد/ خارجی‌ها نگران تغییر دست‌فرمان در کشور هستند

روح الله ایزدخواه نماینده مردم تهران در مجلس را می‌توان جز نمایندگان حامی اما منتقد دولت دانست که می‌گوید مردمی‌سازی اداره کشور مهم ترین مسئله ایران است اما آیا دولت توانسته این مهم را محقق کند؟
1401-11-8 16:18
دیکتاتوری به سبک براندازان ایرانی

ضد انقلاب چگونه مخالفان را ساکت می‌کنند؟

زن زندگی آزادی شعار این دوره از اغتشاشات در کشور به بهانه فوت مهسا امینی بود. اما گذشت زمان مشخص کرد که نه تنها اغتشاشگران و حامیانشان طرفدار آزادی نیستند بلکه دیکتاتور پلید درونشان حتی اجازه بلند شدن صدای مخالف را نمی‌دهد.
1401-11-5 19:06

فیلم/ روح مهسا امینی احضار شد!

شخصی مدعی است که موفق شده روح مهسا امینی را احضار و با او گفتگو کرده است. این نمایش مضحک را ببینید.
1401-11-2 14:35
گفتگو تفصیلی جهت‌پرس با معاون سازمان سرمایه‌گذاری‌ و کمک‌های اقتصادی ایران

کلان پروژه آمریکا القای ناامیدی درباره خنثی‌سازی تحریم است/ چالش مهم آمریکا کاهش مستمر اثر تحریم‌ها علیه ایران است

در گفتگو با مسعود براتی که به‌صورت ویژه تدوین و اجرای برنامه جامع مقابله با تحریم آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را دنبال می‌کند، عملکرد دولت سیزدهم در حوزه تحریم و خنثی‌سازی اثرات آن را بررسی کرده‌ایم.
1401-11-1 08:20
بررسی کودتای پلتفرمی علیه ایران در گفتگو با مشاور فرمانده سپاه

طوری بازنمایی کردند که گویا مهسا امینی با ضرب و شتم فوت کرده است/ دروغگویی درباره سلامت رهبری فاز قبلی غائله مهسا امینی بود

در گفت‌وگو با «حمیدرضا مقدم‌فر» نویسنده کتاب جنگ شناختی ابعاد مختلف جنگ ترکیبی اخیر علیه ایران به بهانه فوت مهسا امینی را بررسی کرده‌ایم.
1401-10-19 09:06
جهت پرس بررسی می‌کند

واکاوی ماجرای آیلار تا نیکاشاکرمی/ چرا خانواده کشته‌سازی‌های اخیر واقعیت را وارونه جلوه می‌دهند؟/ پای آبرو وسط است

شاید بیان داستان جوانانی که در اغتشاشات کشته شدند خوشایند نباشد و زخمی باشد بر دل پدر و مادرهای آنها ولی این امر تاجایی ممکن است که به امنیت لطمه نخورد و برای حفظ آبرو با دروغ همراه دشمن نشوند.
1401-10-15 10:06
معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با جهت‌پرس تشریح کرد

حاج قاسم سلیمانی پاسخ اغتشاشات اخیر ایران را در خانه دشمنان خارجی می‌داد

محمد مهدی‌نژاد نوری معاون علوم، تحقیقات و فناوری ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تشریح شاخص های شخصیتی فرمانده شهید سپاه قدس گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی پاسخ اغتشاشات اخیر ایران را در خانه دشمنان خارجی می‌داد.
1401-10-11 12:16
بررسی شرایط فرانسه

اقلیم؛ آتش بیار معرکه اغتشاشات ایران،آب روی آتش آشوب‌های فرانسه

درشرایطی که مقامات اقلیم در وقایع پس از فوت مهسا امینی در ایران با تهییج کردهای ایران به اعمال خشونت، نقش آتش‌بیار معرکه را داشتند،درنسبت با ناآرامی‌های پاریس خواستار خویشتن‌داری کردها شدند.
1401-10-7 14:05

طعنه‌ی تهران تایمز به دیدار علی کریمی با ریسس جمهور آلمان

تهران‌تایمز تصویر دیدار علی کریمی و رئیس جمهور آلمان را با تیتر «احمق و احمق‌تر» منتشر کرد.
1401-10-3 11:21

چرا سلبریتی‌ها از منع ورود زنان افغانستانی به دانشگاه حرفی نمی‌زنند؟

مهدی پناهی، رونامه نگار و فعال رسانه‌ای درباره اعتراضات مردم بعد از فوت مهسا امینی نوشت: معترض بودن مردم ایران را نمی‌توان انکار کرد اما صحنه‌گردانی و هدایت اتفاقات اخیر در بیرون از مرزها هم غیرقابل انکار است. وگرنه چگونه حتی سلبریتی‌ها جهانی هشتگ مهسا امینی را ترند کردند اما امروز ککشان از منع ورود زنان افغانستان به دانشگاه هم نگزید؟ فتامل یا انقلابیون!
1401-10-3 08:36
مرزهای دروغ و وقاحت جابجا شد؛

تجاوز به یک دختر ۱۴ ساله توسط ماموران امنیتی؟!

تصور ما از دیکتاتوری همیشه به سمت یک حاکم مستبد و خودرای می‌رود؛ حاکمی که حرف خود را به یک ملت دیکته می‌کند اما اتفاقات اخیر ایران نشان می‌دهد که دیکتاتوری در خارج از حاکمیت یک کشور هم می‌تواند شکل بگیرد و همزمان همان دیکتاتوری، انگشت اتهام را به سمت حاکمیت نشانه برود.
1401-9-29 10:56

۴۰۰ اغتشاشگر به حبس محکوم شدند

در جریان رسیدگی‌ها به پرونده‌های اغتشاش‌گران در استان تهران، ۱۶۰ نفر به مجازات‌های حبس بین ۵ تا ۱۰ سال، ۸۰ نفر به مجازات‌های حبس بین ۲ تا ۵ سال، ۱۶۰ نفر به مجازات‌های حبس تا ۲ سال و ۷۰ نفر به مجازات‌های جریمه نقدی محکوم شدند.
1401-9-22 14:58