علی میرزائی

گفتگوی جالب انقلابی‌ها با سفیر انگلیس

سفیر انگلیس که می‌کوشد از توئیتر به‌عنوان ابزاری برای رسیدن به مقاصد شوم ملکه استعمار پیر استفاده کند، در آخرین تلاش خود کوشیده است تا با سوءاستفاده از احساسات مردم، چهره خونریز روباه پیر را تطهیر کند.
1401-3-4 19:45

واکنش کاربران انقلابی توئیتر به حضور بشاراسد در ایران

روابط ایران و سوریه همواره از مهمترین مسائل مورد توجه کاربران انقلابی توئیتر بوده است.
1401-2-18 19:22
نماینده مردم اراک در گفتگو با جهت مطرح کرد

نمی‌توانیم از کنار فضای مجازی بی‌تفاوت عبور کنیم/ هیچ نظارتی بر فضای مجازی وجود ندارد/ زیرساخت اجرای طرح صیانت باید فراهم شود

آصفری گفت: فضای مجازی باید مدیریت‌شده و برنامه‌ای جدی برایش داشته باشیم، ما امروز نمی‌توانیم از کنار فضای مجازی بی‌تفاوت عبور کنیم، چراکه فضای مجازی هم فرصت و هم تهدید است.
1400-12-22 15:23
جهت از فعالیت رئیس‌جمهور سابق گزارش می‌دهد

فرجام مردی که عبث می‌خندید/ دولت سایه؛ خیز خاموش حسن روحانی برای بازگشت دوباره/ استقبال دوباره اصلاح‌طلبان از بازگشت روحانی

درحالی‌که گفته می‌شد روحانی بعد از ریاست جمهوری بنای فعالیت سیاسی ندارد و به دنبال استراحت است، اما جلسات اخیر او با برخی چهره‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا حکایت از فعالیت پررنگ روحانی برای بازگشت به قدرت دارد.
1400-11-20 14:28
حواشی فیلم قهرمان، اصغر فرهادی را ضد قهرمان سینمایی ایران کرد

بازی دوسر باخت فرهادی با شاگردش/ قهرمان فرهادی، کپی یا غیر کپی؟

اصغر فرهادی که متهم به کپی کاری از اثر هنرجویش است، چندی قبل در برابر انتقادات گفته بود، حاضر به حضور در اسکار زیر پرچم ایران نیستم اما حواشی این کپی کاری با انتشار جزئیات وارد مرحله تازه‌ای شده است.
1400-11-10 14:11
جهت از واکنش اصلاح‌طلبان به سفر رئیسی به مسکو گزارش می‌دهد

چرا غربگرایان اکنون یاد شعار نه شرقی نه غربی افتادند؟/ سیاه نمایی از اقتدار ایران

غربگرایان و اصلاح طلبان چنان به سفر رئیسی به روسیه می‌تازند و از آن عصبانی هستند که مشخص نیست چه چیز را با بهبود این رابطه یا این سفر از دست می‌دهند. آن‌ها سینه چاکی خود برای آمریکا و غرب را فراموش کرده‌اند؟
1400-11-3 11:18
کارشناس صنعت خودرو در گفتگو با جهت مطرح کرد:

قیمت‌گذاری دستوری ریشه مشکلات صنعت خودرو/ وضعیت فعلی به نام خودروساز به کام دلال

زاوه با اشاره به اثرات تورمی کسری بودجه دولت گفت: اگر با همین روند پیش برود پژو ۲۰۶ شب عید رشد عجیبی خواهد داشت و با این روند بازار خودرو به ثبات قیمتی نخواهد رسید.
1400-10-12 10:10
تحلیل دور هشتم مذاکرات وین در گفتگو با کارشناس روابط بین‌الملل:

غرب با ایجاد جو روانی به نتیجه نمی‌رسد/ مردم الان نسبت به ۸ سال پیش خیلی واقع‌بین‌تر شده‌اند

مسعود براتی گفت: این‌که جامعه چه انتظاری از تیم مذاکره‌کننده دارد، حتماً در جریان مذاکرات تأثیرگذار خواهد بود و نمی‌توان اثر آن را نادیده گرفت اما مردم نسبت به گذشته واقع‌بین‌تر شده‌اند.
1400-10-9 11:08
جهت از رسانه‌ای رها شده گزارش می‌دهد

عشق‌های چند ضلعی، خیانت و خشونت در شبکه نمایش خانگی/ هدر رفتن پول و وقت مردم پای سریال‌های بی کیفیت اینترنتی / چه کسی مسئول نظارت بر VODهاست؟

اخیرا گاف‌های بازیگری در سریال‌های نمایش خانگی صدای همه را درآورده است؛ هدر رفتن پول و وقت مردم پای سریال‌‌های بی‌کیفیت اینترنتی این سوال را مطرح می‌کند چه کسی مسئول نظارت بر این رسانه رها شده است؟
1400-9-28 17:59
کارشناس روابط بین‌الملل در گفتگو با جهت:

انسجام درونی، دلیل موضع قدرتمند ایران در مذاکرات است/ چرا غرب زیر بار توافق با ایران نمی‌رود؟

جعفر قنادباشی گفت: اقدامات ایران در برجام به دنیای غرب فهماند که ایران کشوری نیست که اجازه دهد غرب با شکستن تعهد و نه‌تنها لغو تحریم‌ها بلکه افزایش آن‌ها به سمت تحقق خواسته‌ها و اهداف آن‌ها پیش برود.
1400-9-15 17:36
جهت در گفتگو با یک کارشناس فضای مجازی بررسی می‌کند؛

متاورس دنیای خیالی بشر چه تاثیری بر دنیای واقعی دارد/ ریشه ایدئولوژیک متاورس؛ انسان خداست!/ کسب و کارهای نوین در دنیای متاورس/ تجربه اینستاگرام را با متاورس تکرار نکنیم

متاورس برای تغییر و تحول ارتباطات بین بشر و ایجاد یک فضای مجازی نزدیک به یک فضای واقعی کاربرد دارد این تحول شگرف به عنوان انقلابی جدید در فضای مجازی چه تاثیری بر ایران خواهد داشت؟
1400-9-14 13:48
گزارش جهت از یک فیلم استثنائی که در سینما‌ها می‌درخشد

«منصور» چگونه نسخه روزهای سخت تحریم را پیچید؟/ تصویر دلپذیر خودباوری روی پرده نقره‌ای

فرازو فرود فیلم «منصور» برای این روزها که باز همان قصه تحریم و این بار جنگ نابرابر اقتصادی در جریان است حرف‌های بسیار دارد.
1400-8-24 22:52
گزارش جهت از رویکرد فراجناحی رئیس جمهور به بهانه دیدار اخیر با سیاستمداران

خشم اصلاح‌طلبان از دیدار رئیسی با اصلاح‌طلبان! / عبور از تنگناهای اقتصادی با وفاق ملی

دیدار اخیر رئیسی با رؤسای رسانه‌های اصلاح‌طلب پایندی او به وعده‌هایش را نشان می‌دهد اینکه رئیسی تنها برای کسب پیروزی وعده نداده و همچنان پس از کسب قدرت سعی در شنیدن صدای منتقدان خود دارد.
1400-8-17 20:59
جهت از یک موج عجیب در شبکه‌های اجتماعی روایت می‌کند

روانشناسی زرد اینستاگرام چیست؟ / پشت پرده ایده «حالم خوبه»!/ چگونه یک عکاس در اینستاگرام روانشناس می‌شود؟!

«رازهای جذب جنس مخالف» یا «یک‌شبه پولدار شدن» قبلاً فقط روی جلد کتاب‌ها بود اما اکنون هر صفحه اینستاگرامی یک روانشناس شده است! پشت پرده این موج عجیب در فضای مجازی چیست؟
1400-8-15 08:21