مسیح علی‌نژاد

جهت در گزارشی تحلیلی بررسی می‌کند

آشنایی با پروژه‌ها و همکاران مسیح علینژاد/ رسوایی مسیح علینژاد پس از هک ایمیل‌هاش توسط عدل علی

گروه هکری عدل علی با دسترسی به ایمیل های مسیح علینژاد مهم‌ترین فعالیت‌ها و همکاران وی را افشا کرده است که نشان میدهد این خبرنگار فراری چگونه به اسم آزادی اخبار جعلی در فضای مجازی علیه ایران منتشر می‌کند.
1401-11-10 10:27
بررسی پشت پرده دیدار با رئیس جمهور فرانسه؛

دیدار مسیح علینژاد با مکرون به دعوت چه کسی بود؟

دیدار مسیح علی‌نژاد و رئیس‌جمهور فرانسه با استقبال و تلاش رسانه‌های معاند برای القای این موضوع مواجه شد که دیدار آنها به دعوت مستقیم کاخ الیزه صورت گرفته است
1401-8-21 15:18
گزارشی از افشاگری های گروه موسول به عدل علی درباره اپوزیسیون خارج نشین مسیح علی نژاد

خبـرنـگـاری که دلال شد!

گروه عدل علی با هک گوشی و ایمیل مسیح علینژاد به اطلاعاتی از او دست یافت که نشان‌گر اینست که او برای کسب درآمد با مجموعه‌هایی همچون «خانه آزادی»، «موقوفه ملی دموکراسی ‌(ند)» و مجموعه‌هایی از این قبیل همکاری داشته است.
1401-8-8 18:31
افشای پول پاشی میان براندازان

فیلم/ صوت لو رفته از سالومه که ذات کثیف براندازان را افشا می کند!

سالومه سیدنیا، مجری شبکه من‌وتو از مسیح علی‌نژاد می‌گوید که چگونه با اعتراضات تجارت می‌کند و گریه خود را می‌فروشد و از رسانه‌های فارسی زبان ضدانقلاب پول طلب می‌کند.
1401-7-6 09:51
توسط جوانان مومن انقلابی صورت گرفت

خنثی سازی پروژه حمله به مسجد سالار شهیدان

درایت و اقدام به موقع جوانان مومن و انقلابی، از تخریب مسجد و پروژه ای که با هدایت ضد انقلاب و مسیح علینژاد کلید خورده بود ناکام ماند.
1401-5-22 12:51

فیلم/ مسیح علینژاد چگونه زنان را بازیچه خود قرار می‌دهد؟

دختری که با کشف حجاب و اهانت به روحانی آمر به معروف، فیلمی از این توهین تهیه کرده و برای مسیح علی‌نژاد فرستاده بود، گفت: خودم از این کار پشیمان شدم، اما هرچه به علی‌نژاد التماس کردم، فیلم را پاک نکرد!
1401-5-6 14:39
نماینده آشوریان در مجلس:

تلاش صهیونیست‌ها و معاندین علیه ورزش ایران شکست خواهد خورد

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس با اشاره به تلاش صهیونیست‌ها و برخی معاندین برای اعمال محدودیت و محرومیت برای ورزش ایران در میادین بین‌المللی گفت: مطمئنا با ورود به موقع و مدیریت مسئولین کشور این حربه نیز شکست می‌خورد.
1400-9-4 22:24