نظام اسلامی

رئیسی در جلسه فوق‌العاده هیئت دولت:

روشنگری به‌هنگام مسائل، فرصت دروغ‌پردازی را از دشمن می‌گیرد

رئیس جمهور حضور بانشاط و صمیمی مردم خراسان جنوبی در استقبال از دولت خود را از جلوه‌های باشکوه نمایش دلبستگی و پیوند قشرهای مختلف به انقلاب و نظام اسلامی دانست و با تشکر از حضور انقلابی مردم بر اجرای سریع و کامل مصوبات این سفرها تاکید کرد.
1401-9-26 17:14

چرا امام خمینی (ره) حفظ نظام را از جان امام زمان (عج) مهم‌تر دانست؟

اتفاقات اخیر کشور و تهدیدهای داخلی و خارجی مبنی بر براندازی نظام بار دیگر این سوال را مطرح کرد که مهم‌تر بودن حفظ نظام اسلامی از جان امام زمان یعنی چه؟
1401-9-19 08:06

رئیسی در «بازدید سرزده» از یگان ویژه فاتحین تهران: خوش درخشیدید / حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است

رئیس جمهور روز گذشته به مناسبت هفته بسیج و به صورت سرزده از یگان ویژه فاتحین تهران بزرگ بازدید کرد و گفت: امروز حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است و در پرتو یک نظام اسلامی بسیاری از خیرات و برکات و خوبی ها می تواند گسترش پیدا کند. به همین دلیل تلاش در این مسیر اولویتی دو چندان دارد.
1401-9-5 17:17
بی‌ شرمی حسین علایی؛

مقایسه نظام اسلامی با حکومت یزید!

سابقه حسین علایی در این‌ همانی بین رژیم پهلوی و نظام اسلامی؛ خود به تنهایی گویای آن هست که پرونده مرحومه امینی صرفا یک بهانه و آلت دست برای امثال حسین علایی است که به هر بهانه‌ای قصد حمله علیه اسلام و انقلاب را دارند.
1401-6-28 13:18
عضو مجلس خبرگان:

نرفتن به سمت شبکه ملی اطلاعات، گریبان جامعه را خواهد گرفت

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ضرورت تحقق شبکه ملی اطلاعات گفت: تبعات نرفتن به سمت شبکه ملی اطلاعات، گریبان همه جامعه را خواهد گرفت.
1400-12-21 13:15
فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان:

وحدت عشایرخوزستان باعث ترس دشمنان است/لزوم رسیدگی به مشکلات عشایر

فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: عشایر خوزستان در تمامی صحنه‌های انقلاب پیشگام بوده و وحدت، اتحاد و همدلی آنها موجب وحشت دشمنان شده است.
1400-10-7 20:40
هم اندیشی رییس عدلیه با فراکسیون اصناف مجلس و اتاق اصناف

حجت‌الاسلام اژه‌ای: این هنر نیست که بستری فراهم کنیم که کسی در چاه بیافتد و هلهله کنیم

رئیس دستگاه قضا با تبیین ویژگی‌های یک حکمرانی خوب، اظهار داشت: حکمرانی صحیح آن است که منفعت آن به همه مردم برسد و در آن تبعیض و اجحاف و تعدی نباشد و در نتیجه این حکمرانی صداقت، امانتداری و صحت عمل قالب بر همه بخش‌های جامعه باشد.
1400-8-30 23:14
ایران هشدارش به تروریست‌های کردی را عملیاتی کرد

وبگاه کرد: ایران مواضع پیشمرگه را هدف قرار داد

یک وبگاه کردی مدعی شده جنگنده‌ها و دست‌کم یک پهپاد ایران روز پنجشنبه مواضعی را در داخل خاک عراق در استان اربیل هدف قرار داده‌اند.
1400-6-18 20:58

سگ گردانی؛ نقض حقوق شهروندی

همانطور که حکومت موظف به حفظ حقوق حیوانات است در قبال حفظ امنیت و آرامش افراد جامعه نیز مسئول است.ممکن است محبوس کردن حیواناتی همچون سگ ناخوشایند به نظر برسد اما چاره کار نقض حقوق شهروندان و آزادی سگ گردانی نیست.
1400-4-26 22:59