دیدار رهبری

حداد عادل:

تقدیر رهبر انقلاب از مجلس یازدهم معنادار بود/ اقدامات خوبی برای سازماندهی بانوان نخبه و انقلابی انجام شده است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در بحث معاونت زنان اقدامات خوبی برای جذب و سازماندهی بانوان نخبه و انقلابی صورت گرفته و در دیگر معاونت‌ها هم نظیر احزاب و سازماندهی و شبکه‌سازی نیز اقدامات مؤثری صورت گرفته است.
1402-3-4 10:53
در حاشیه دیدار رهبر انقلاب با فرهنگیان؛

خطر بزرگ خصوصی سازی آموزش و پرورش که با درایت رهبری از سر کشور گذشت

برونسپاری آموزش و پرورش به معنی سرمایه داری کردن و تجاری سازی عرصه آموزش و پرورش در کشور است. چنین کاری در نهایت، هم آسیب مهلک به کشور می زند و هم به جایگاه و قداست علم ضربه خواهد زد.
1402-2-13 13:34
رهبر انقلاب:

باید هویت ایرانی و اسلامی و شخصیت ملی را در کودکان کشور زنده کنیم/ دچار بی‌ثباتی در مدیریت آموزش و پرورش هستیم/ دادن آموزش‌وپرورش به بخش خصوصی کشور را نابود می‌کند/ مسیر کنونیِ آموزش‌وپرورش مسیری است به‌سمت دانشگاه، آیا این ضروری است؟

رهبرمعظم انقلاب با تأکید بر تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر مدیریت آموزش و پرورش برای پیش‌بُرد قاطع و بهتر امور در این دستگاه و گفتند: دادن آموزش و پرورش به بخش خصوصی کشور را نابود می‌کند.
1402-2-12 11:57
در وبگردی جهت پرس بخوانید؛

رسانه‌های القا کننده دروغ را باور نکنید

رسانه‌های غربی و ضد انقلاب همیشه بر این تلاش بوده‌اند که ایران را محیطی بسته و به دور از آزادی بیان به دنیا نشان دهند اما دیدار رهبر انقلاب با قشر کارگر جامعه نشان از روی دیگر ایران دارد.
1402-2-10 08:33

روایت مسئول بسیج کارگران و کارخانجات از ‌مسائل طرح‌شده کارگران در دیدار با رهبر معظم انقلاب‌

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات مهم‌ترین مسائل مطرح شده در دیدار امروز کارگران با مقام معظم رهبری را تشریح کرد.
1402-2-9 22:50
رهبر انقلاب:

اگر زندگی کارگر ارتقاء پیدا کند وضع کشور ارتقاء می‌یابد/ جامعه کارگری اعتراض دارد اما با دشمن مرزبندی کرده است/ این اعتراضات کمک به دولت و آگاه کردن نظام است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه اگر زندگی کارگر ارتقاء پیدا کند وضع کشور ارتقاء می‌یابد، فرمودند: جامعه کارگری اعتراض دارد اما با دشمن مرزبندی کرده است.
1402-2-9 10:56
روایتی از حاشیه‌های دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب؛

دیدار دانشجویی با چاشنی جشن تولد! / تریبون آزاد نقد دانشجویی در حسینیه امام خمینی (ره)

در میان دیدارهای اقشار مختلف با رهبر معظم انقلاب، می‌توان گفت که دیدار دانشجویی متفاوت‌ترین دیدار است از این حیث که دانشجویان جوان به دور از تعارفات مرسوم بی‌واسطه دغدغه‌ها و نقدهای خود را با رهبر انقلاب مطرح می‌کنند.
1402-1-30 18:30
رهبر انقلاب:

اگر عقلایی عمل شود، به شکست کشاندن محاسبات دشمن امکان پذیر است

رهبر انقلاب امروز در دیدار فرماندهان و مسئولان ارشد نیروهای مسلح فرمودند: اگر عقلایی عمل شود، به شکست کشاندن محاسبات دشمن امکان پذیر است.
1402-1-27 14:07
حاشیه‌نگاری از دیدار کارگزاران نظام با رهبر انقلاب؛

پیام‌های مهم یک «جلسه حساس» برای دوستان و دشمنان نظام

رهبر انقلاب دیدار روز گذشته کارگزاران نظام را جلسه‌ای حساس و مهم خواندند؛ نشستی که پیام‌های مهمی برای دوستان و دشمنان نظام داشت.
1402-1-16 20:41
در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام؛

چرا شرکت دولتی، مواد اولیه داخلی خودش را با قیمت دلار تلگرامی و جعلی تطبیق میکند؟/ رقیب ریال را در داخل تقویت نکنیم/ کشف حجاب حرام شرعی و سیاسی است / خیلی از اینها اهل دین‌اند

رهبر معظم انقلاب اسلامی، شعار امسال را حساس و مهم دانستند و تاکید کردند: برای عملی شدن شعار امسال باید دستگاهها و بخش‌های کشور اولویت آن را بپذیرند و همه همت‌ها و اراده‌ها در طول سال باید متوجه این نقطه کانونی باشد.
1402-1-15 18:41

دیدار جمعی از مسئولان نظام با رهبر انقلاب

جمعی از مسئولان نظام در سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.
1402-1-15 11:11
پس از سه سال؛

سخنرانی نوروزی رهبر انقلاب در حرم مطهر رضوی، سه شنبه اول فروردین ساعت ۱۶

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی روز سه شنبه اول فروردین ۱۴۰۲ به مناسبت فرارسیدن سال نو در حرم مطهر ثامن‌الحجج، حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام) سخنرانی خواهند کرد.
1401-12-27 22:36
امروز در حسینه امام خمینی(ره)

جمعی از مردم آذربایجان‌شرقی با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند

جمعی از مردم استان آذربایجان‌شرقی در آستانه سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال۱۳۵۶ با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.
1401-11-26 09:40
امروز در حسینه امام خمینی(ره) برگزار شد

۲۲ بهمن امسال مظهر اتحاد ملی است/هدف دشمن به زانو درآوردن جمهوری اسلامی با راهبرد ایجاد اختلاف و بی‌اعتمادی است/ نباید اختلافات تبدیل به گسل شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ۲۲ بهمن امسال را مظهر اتحاد ملی خواندند و گفتند: به توفیق الهی ۲۲ بهمن امسال مظهر حضور، عزت، اعتماد مردم به یکدیگر و اتحاد ملی است.
1401-11-19 10:25
رهبرانقلاب در دیدار با جمعی از تولیدکنندگان:

رفع فقر، مشکل معیشتی و رفاه خانوار بدون رشد اقتصادی علاج‌پذیر نیست/ وضعیت ما از لحاظ بهره‌وری بد است/ یکی از موارد ضعف بهره‌وری، نیروهای کارمندی دولتی هستند/ در دهه‌ ۹۰ یک تعطیل نسبی مسائل اقتصادی داشتیم

جمع زیادی از کارآفرینان، تولیدکنندگان و دانش‌بنیان‌ها صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
1401-11-10 11:22