نرم افزار

گوگل پلی مورد تایید پلیس فتا نیست

در سایت پلیس فتا ما لینک معتبر مربوط به نرم افزار‌های بانکی را برای دسترسی شهروندان قرار داده ایم و مردم این امکان را دارند تا از طریق مراجعه به سایت متعلق به پلیس فتا این نوع خدمات را به شکلی اطمینان بخش دریافت کنند.
1400-8-27 17:22

نقض قوانین حریم شخصی استرالیا با یک نرم افزار آمریکایی

رگولاتوری استرالیا می‌گوید نرم افزار آمریکایی هوش مصنوعی کلیرویو، قوانین حریم شخصی این کشور را نقض کرده، زیرا داده‌های متنوعی را جمع‌آوری کرده است.
1400-8-12 19:34

دبیر شورای عالی فضای مجازی: حمله سایبری بنزینی توسط یک کشور خارجی رخ داد

فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: حمله سایبری امروز خسارت سخت‌افزاری نداشته و در مدت کوتاهی هم راه حل مشکل مشخص شده است و به تدریج تا فردا ظهر با اصلاح نرم افزاری بصورت حضوری در همه جایگاه‌ها مشکل کامل رفع خواهد شد
1400-8-4 22:08
یادداشت تحلیلی

درخواست از مسئولین و رسانه های حامی تولید ملی/ چند حمایت بی هزینه از پلتفرم های داخلی فضای مجازی

ابوالقاسم رجبی، کارشناس فناوری اطلاعاتی در یادداشتی که در فضای مجازی منتشر شده است، از حمایت بی هزینه از پلتفرم های داخلی فضای مجازی نوشت.
1400-7-21 12:58
اژدهای زرد جهان را تسخیر می‌کند؟

مقام سابق پنتاگون: نبرد هوش مصنوعی را به چین باختیم

مدیر سابق بخش نرم افزار پنتاگون گفت: آمریکا از قبل نبرد هوش مصنوعی را به چین باخته و این کشور در حال حرکت به سمت تسلط جهانی در این حوزه است.
1400-7-20 18:45

جاسوس صهیونیست‌ها در جیب مردم دنیا

رئیس‌جمهوری فرانسه گوشی و شماره موبایل خود را به‌ خاطر جاسوس‌افزار اسرائیلی عوض کرده اما با وجود هدف قرارگرفتن ۵ هزار شماره در جهان هنوز برخوردی با شرکت ان‌اس‌او صورت نگرفته است!
1400-5-2 08:34

کاسبی صهیونیست‌ها در بازار تجهیزات جاسوسی

منابع خبری از استفاده دولت‌های مختلف از یک نرم افزار ساخت رژیم صهیونیستی برای جاسوسی از مخالفان، فعالان، روزنامه نگاران و فعالان حقوقی در سراسر جهان پرده برداشتند.
1400-4-25 11:35
یادداشت به بهانه ممنوعیت تغییر رشته از مهندسی به علوم انسانی

آموزش عالی بوروکراتیک یا بازار-محور؟

تاکنون پذیرش دانشجو در آزمون کارشناسی ارشد در همه رشته‌ها از بین همه داوطلبان و صرف نظر از رشته تحصیلی دانشجو در دوره کارشناسی صورت می‌پذیرفت ولی براساس مصوبه اخیر ، از سال ۱۴۰۱، سنجش و پذیرش داوطلبان در آزمون ارشد فقط از بین دانش‌آموختگان دوره کارشناسی رشته‌های «مرتبط» امکان‌پذیر خواهد بود.
1400-4-20 11:40