فعال رسانه‌ای

وبگردی؛

اروپا و آمریکا هم مردم خودشان و هم مردم ایران را خر فرض کردند!

مهدی پناهی، خبرنگار و فعال رسانه‌ای نوشت: آلمان بجای صلح با روسیه و پایان دادن به جنگ اوکراین که بحران انرژی اروپا را حل میکند، برای مردم قانون گذاشته که در استخر عمومی دوش آب گرم استفاده نکنید!
1401-6-12 14:07
فعال رسانه‌ای درباره تحولات عراق در آستانه اربعین نوشت

چرا همیشه مشکلات تفرقه افکن، در آستانه اربعین رخ می‌دهد؟

مهدی پیش بین فعال رسانه ای نوشت: ملت ایران و عراق دوستی دیرینه‌ای دارند که از اصلی‌ترین عوامل این دوستی، شهیدحاج قاسم سلیمانی است.
1401-6-8 20:51
پژوهشگر و فعال رسانه‌ای درباره قائم مقام صدا و سیما نوشت:

وحید جلیلی و مرگ تدریجی یک رویا

سیدجواد نقوی، پژوهشگر و فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود درباره رویکرد و نگاه وحید جلیلی، قائم مقام فرهنگی صدا و سیما نوشت: وحید جلیلی نماینده گروهی آرمان‌گرا است که سال ها بحث هایی درباره عقب افتادگی شعارهای انقلابی داشتند.
1401-6-7 09:06

پیشگری از حواشی سفر رئیسی به قطر!

محمدامین میرزایی، فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: قطری ها کلا توی کشورشان جوراب نمیپوشن و همیشه با صندل هستن اینم عکس امروز ملاقات امیرقطر با رفیق شفیقش رییس جمهور الجزایر این عکس را باید دید که درصورت دیدار مقامات ایرانی با قطری ها تصور نکنیم به ایران بی احترامی شده بلکه این لباس رسمی قطری ها در دیدارهاست.
1400-12-1 18:06
سیدعلیرضا آل داود یادداشتی تحلیلی به بهانه سخنان اخیر رهبر انقلاب نوشت

"این عمار" رهبری حکیم انقلاب برای فضای مجازی/ جهاد تبیین رمز مقابله با لجن پراکنی دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان

سیدعلیرضا آل داود فعال رسانه‌ای یادداشتی تحلیلی به بهانه سخنان اخیر رهبر انقلاب نوشت: جهاد تبیین رمز مقابله با لجن پراکنی دشمنان خارجی و دنباله های داخلی آنان در فضای مجازی است.
1400-11-29 15:04

چرا در فضای مجازی نباید همه چیز را باور کنیم؟

سید علیرضا آل‌داوود، فعال رسانه‌ای در توییتی نوشت: با چشمان و ذهنی که این مقدار خطا دارند در فضای مجازی چیزی را باور نکنید. کسی را قضاوت نکنید و بدانید فرماندهان ‎جنگ شناختی روی خطاهای ادراکی و سوگیری های شناختی همه‌ی ما حساب ویژه ای کرده اند.
1400-11-29 14:56

گاف اسرائیل در توئیتر سوژه کاربران شد! +عکس

یک فعال رسانه‌ای در توییتی به رویکرد منافقانه اسرائیل در توییتر انتقاد کرد.
1400-7-27 18:33