خبرنگار

هویت مهاجم به دو نمازگزار در انگلیس مشخص شد

پلیس انگلیس امروز پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای هویت فرد مهاجم به دو نمازگزار در شهرهای بیرمنگهام و لندن را اعلام کرد و افزود که نامبرده به دو فقره اقدام به قتل متهم است.
1402-1-3 14:06
یادداشت تحلیلی؛

چرا داریم ترور رسانه‌ای می‌شویم؟

بهزاد قبادی، خبرنگار درباره علل مغلوب شدن در فضای رسانه‌ای نوشت: اخبار دروغ و اظهار نظرهای خلاف واقع مسئولین از جمله دلایل سواستفاده در فجازی است.
1401-12-11 13:26
بررسی خالق نظریه ایران شهری

سید جواد طباطبایی کیست که امروز فوت کرد؟

امروز خبر فوت سید جواد طباطبایی استاد پیشین علوم سیاسی دانشگاه تهران و ساکن آمریکا منتشر شد. او صاحب نظریه ایران شهری است که یک نظریه لیبرال‌سرمایه‌داری داخلی است.
1401-12-10 14:39

جوگیری جمعی در سوگ توله یوز از دست رفته!

جواد شیخ الاسلامی، خبرنگار و فعال رسانه‌ای در استوری اکانت شخصی خود درباره تلف شدن توله یوز ایرانی و واکنش سلبریتی‌ها نوشت: جسارت به دوستان نباشد، اما 99 درصد کسانی که دارند برای پیروز سوگواری می‌کنند و آه و ناله شاعرانه درباره نابود شدن امید جمعی ما سر می‌دهند، چیزی از پیروز و پروژه پشتیبان تولد در اسارت نمی‌دانند.
1401-12-9 15:08

طرح محرمانه حماس برای هدایت نبرد با رژیم صهیونیستی

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طرح محرمانه‌ای را برای رهبری جنگ با رژیم صهیونیستی و ادغام حبهه‌های نبرد با این رژیم پیش می‌برد.
1401-11-28 16:45
رسوایی خبرنگار خارجی

خبرنگار کذاب از یک واقعیت حقیقی؟

خبرنگاران خارجی که برای پوشش خبری 22 بهمن به ایران آمده بودند در تلاش برای واگویی دیگری از این حماسه بزرگ بودند که دستشان رو شد.
1401-11-23 16:00

شاهکار متخصصان ایرانی در تولید دستگاه تشخیص بافت سرطانی!

محمد اکبرزاده، خبرنگار و فعال رسانه‌ای درباره تولید دستگاه تشخیص بافت سرطانی در توییتر نوشت: خبر خوب اینکه یک تیم از جراحان متخصص هندی به ایران اومدن تا با دستگاه (CDP) و نحوه کار باهاش آشنا بشن، کار این دستگاه تشخیص دقیق نواحی درگیر در جراحی سرطان است.
1401-10-19 13:31
یادداشت تحلیلی به مناسب سالگرد یک تراژدی

چرا خطای پدافند در سقوط هواپیمای اوکراینی را ‌می‌بینند اما تهدید نظامی و جنگ الکترونیک آمریکا را نه؟

چرا برخی در تراژدی سقوط هواپیمای اوکراینی کینه مرزبانان وطن را می‌گیرند اما تهدید حمله نظامی و جنگ الکترونیک آمریکا را انکار و جنایت آمریکا را تطهیر می‌کنند؟
1401-10-18 07:58
یادداشت تحلیلی؛

بسیج مساجد و اعتراضات مردمی!

جمال یزدانی، خبرنگار و فعال رسانه‌ای در یادداشتی درباره اعتراضات نوشت: اگر مردم می دانستند که مسجد می تواند در زندگی شان موثر باشد به خیابان نمی‌آمدند.
1401-10-8 12:18

کارمندان اینترنشنال تسلیم شدند!

یک کاربر توئیتری با انتشار توئیت زیر افزود:"به محض اینکه کارکنان شبکه ایران اینترنشنال متوجه شدند که دیگر حمایت دولت های غربی را ندارند یکی پس از دیگری در حال فرستادن پالس هایی به دستگاه امنیتی هستند. به تازگی سمیراقرایی خبرنگار ساکن واشنگتن در تماس با اطلاعات سپاه خواستار منع تعقیب شده است.
1401-10-5 11:04

نه به جشنواره فجر یا شرکت در کنگره شهدا؟

راضیه جباری در توئیتر نوشت:" خبرنگارانی که به سیستم و نظام فحش می‌دادند و خواهان برگزار نشدن جشنواره فیلم فجر بودند؛ دیروز تشریف بردند کیش و در کنگره ملی شهدای غواص شرکت کردند!
1401-10-3 11:54

رفتار حمید فرخ‌نژاد درس عبرتی برای فیلیمو شد!

مصطفی وثوق‌کیا، خبرنگار حوزه فرهنگ درباره استوری اخیر حمید فرخ‌نژاد نوشت: می‌بینی اسماعیل؟ حمید فرخ‌نژاد گفته فیلیمو رسانه سرکوب است و از مردم خواسته تحریمش کنند همین فیلیمو هفته قبل مدیر روابط عمومی خودش را اخراج کرد چون گفته بود اعتصابات زورکی علیه مردم هست.
1401-9-29 11:24

درخواست عجیب روس‌ها از ایران

اصغر ابراهیمی اصل، معاون قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ابتدای امسال معاون نخست وزیر روسیه، سفیر ایران در این کشور را به جلسه ای دعوت کرد و به او گفت، به ما در این تحریمها کمک کنید، او لیست ۹۳ قلم کالا به سفیر ایران داد و به او گفت میخواهیم این لیست را از شما تهیه کنیم. از حدود ۲۸۷ میلیارد دلار واردات روس‌ها، آن‌ها می‌خواهند ۸۰ میلیارد دلارش را، ایران برایشان تامین کند.
1401-9-11 18:00

بازیکنان آمریکا باشعورتر از کسانی که از باخت ایران خوشحال بودند!

مصطفی وثوق‌کیا، خبرنگار و فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: بازیکنان آمریکا اومدن رامین رضاییان رو دلداری میدن اون وقت یه سری به در نخور از باخت تیم ملی خوشحالی کردند.
1401-9-9 16:47

چگونه اینترنشنال مردم عادی را تبدیل به قاتل‌ها وحشی می‌کند؟

مهدی پناهی، خبرنگار و فعال رسانه‌ای در توییتی درباره تاثیر اینترنشنال نوشت: برخی مخالفان حکومت بعد از آزادی حسين رونقی گله‌ تندی از خانواده‌اش و اینترنشنال دارند که با دروغ‌گویی درباره سلامت وی و تهییج مردم باعث دستگیری افراد شدند. یادم از این قاتل مشهدی افتاد. به چهره‌اش نگاه کنید، چه دروغ‌هایی به او گفتند که عین آب خوردن گلوی دو نفر غیرمسلح را برید؟
1401-9-6 18:32