سرلشکر باقری

سرلشکر باقری:

نظم جهانی در حال تغییر در جهت تضعیف دشمنان انقلاب اسلامی است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نظم جهانی در حال تغییر و در جهت تضعیف دشمنان انقلاب اسلامی است گفت: این موضوع نیازمند در دست گرفتن ابتکار عمل و بهره‌گیری مناسب از فرصت‌هاست.
1402-3-8 18:33
سرلشکر باقری در دیدار سلطان عمان:

اقدامات مشترک ایران و عمان می‌تواند امنیت منطقه را ارتقا دهد

رئیس ستادکل نیروهای مسلح، گفت: اقدامات مشترک ایران و عمان می‌تواند امنیت بهتری را ایجاد و اثبات کند که نیازی به حضور بیگانگان در منطقه نیست.
1402-2-19 21:34
سرلشکر باقری:

مسائل منطقه و توسعه همکاری‌های امنیتی محور گفت‌وگوها در سفر به عمان است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح، گفت: مسائل منطقه و راه‌های توسعه صلح و همکاری و امنیت و آرامش در منطقه از محورهای مورد گفت‌وگو در سفر به عمان خواهد بود.
1402-2-17 19:15
سرلشکر باقری:

برنامه فضایی نیروهای مسلح با سرعت ادامه دارد/ خنثی سازی عملیات تروریستی در مشهد و اصفهان

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برنامه فضایی نیروهای مسلح با سرعت در حال پیشرفت است. بسیاری از اقدامات جاسوسی و تروریستی دشمنان نیز در شهرهایی همچون مشهد و اصفهان توسط نیروهای مسلح کشف و خنثی شد.
1402-1-14 20:12
سرلشکر باقری:

راهیان نور در گام دوم انقلاب اسلامی بستر جهاد تبیین است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح عنوان کرد: به لطف و عنایت الهی، راهیان نور، در گام دوم انقلاب اسلامی؛ بستری برای جهاد تبیین و جنگ جهاد روایت برای نسل جوان خواهد بود.
1401-12-20 22:37
سرلشکر باقری:

جهان به نشر فرهنگ ایثار و ظلم‌ستیزی محتاج است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی تأکید کرد: جشنواره بین‌المللی رسام با محوریت تولیدات فیلم‌های کوتاه دفاع مقدس باید تلاش کند با معرفی، نشر و تعمیق فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس به گفتمان جهانی در بین آزادگان و عدالت‌خواهان مبدل شود.
1401-11-30 16:26
تحلیلی بر رونمایی امروز ارتش

اهمیت راهبردی پایگاه عقاب ۴۴ چیست؟

امروز ارتش با حضور سرلشکر باقری پایگاه هوایی را رونمایی کرد که نشان از قدر ایران برای انجام بسیاری از عملیات‌های غافلگیرانه را دارد و بیشتر استراتژی‌های دشمن را از بین برد.
1401-11-18 21:07
سرلشکر باقری:

ساخت پایگاه‌های امن نظامی تداوم خواهد داشت/ ایران هدفی آسان برای دشمنان متجاوز نخواهد بود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ساخت پایگاه‌های امن که پایگاه عقاب 44 یکی از چندین نمونه آن‌ها است، تداوم خواهد داشت تا توان بازدارندگی ما روز به روز قوی‌تر، پایدارتر و ماندگارتر برای امنیت و آرامش ملت ایران پابرجا بماند.
1401-11-18 14:59
سرلشکر باقری:

ایران جزء ۵ قدرت پهپادی جهان/ برتری هوایی آمریکا از بین رفته است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ایران یکی از پنج قدرت پهپادی جهان محسوب می‌شود، گفت:نیروهای مسلح کشور به رشد و توسعه پهپادی خود ادامه خواهند داد.
1401-10-4 15:36
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

امنیت و آرامش مردم ایران خط قرمز ما است

سرلشکر باقری در پیامی عنوان کرد: طراحان و عاملان داخلی و خارجی این جنایت ددمنشانه به زودی در کمین نیروهای انتظامی امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی قرار خواهند گرفت و به سزای اعمال ننگین‌شان خواهند رسید.
1401-8-5 12:48
کنایه سرلشکر باقری به تحریم اتحادیه اروپا:

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: همه اموال من در جهان را صرف خرید ذغال سنگ کنید!

سرلشکر باقری گفت: از امروز به آن‌ها وکالت می‌دهم در اجرای تحریمی که تدارک دیده‌اند، مجازند همه اموال و دارایی‌های سرلشکر محمدحسین باقری در بانک‌های سراسر جهان را شناسایی و مصادره و صرف خرید ذغال سنگ برای شهروندان اروپایی کنند. زمستان سختی در پیش است.!
1401-8-2 08:03
سرلشکر باقری:

حضور سه هزار نیروی مسلح پشت مرزهایمان را تحمل نمی‌کنیم/ تروریست‌ها اقلیم شمال عراق را ترک کنند/ آمریکا از امروز به بعد اگر نسبت به پهپادهای ما اقدامی کند، حتما مقابله می‌کنیم

رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا از امروز به بعد اگر نسبت به پهپادهای ما اقدامی کند، حتما مقابله می‌کنیم.
1401-7-24 09:19
رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح:

دشمن از طریق فضای مجازی جوانان را فریب داد

سرلشکر باقری با اشاره به وقایع اخیر و بروز ناامنی‌هایی در کشور، گفت: در روز‌های گذشته دشمنان به واسطه یک بهانه کوچک، توطئه و فتنه بزرگی را علیه انقلاب اسلامی رقم زدند تا مسیر پیشرفت کشور را کند و ناهموار کنند.
1401-7-16 17:47
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

تشکل‌های دانشجویی نباید دچار سیاست‌زدگی شوند/ دانشجویان موتور محرک کشور هستند

سرلشکرمحمد باقری با اشاره به نقش تعیین‌کننده دانشجویان در حوزه‌های علمی و فناوری‌های نوین،‌ اظهار کرد: دانشجویان موتور محرک کشور محسوب می‌شوند و دانشجو نباید دچار سیاست زدگی و حزب‌گرایی شود.
1401-7-10 12:05
سرلشکر باقری:

اگر آمریکایی‌ها اقدامی خصمانه کنند، پاسخ می‌دهیم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر آمریکایی‌ها نسبت به پهپادهای ایرانی اقدامی داشته باشند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد.
1401-7-8 13:52