صدام

به بهانه حمایت منافقین از ترویست‌های کومله

متحدان صوری بر علیه ایران هم پیمان می شوند/استقبال گرم منافقین از اعضای حزب دموکرات کردستان ایران

نمک داستان اتحاد صوری جریان‌های مخالف جمهوری اسلامی ایران هر روز شورتر می شود؛ تروریست‌هایی که در حمایت از دیکتاتوری صدام دست به کشتار کردهای عراقی زده بودند، دست دوستی به سمت گروه‌های کرد تجزیه طلب ایران می‌دهند.
1401-12-24 18:44

پنجم فوریه ۲۰۰۳؛ سالروز دروغ قرن/ آمریکا چگونه عراق را ویران کرد؟

امروز پنجم فوریه ۲۰۲۳ است و مرور تاریخ نشان می دهد که دقیقا بیست سال پیش دولت آمریکا با طرح یکی از بزرگترین دروغ های قرن خود، کشور عراق را به ورطه ویرانی کشاند.
1401-11-16 12:59

فیلم/ توصیه‌های بختیار به صدام: ایران را از پای درآورید

بخشی از پیام صوتی بختیار، آخرین نخست وزیر پهلوی، در خصوص همکاری با صدام در جنگ با ایران را میتوانید بشنوید که می‌گوید ایران را از پای درآورید، عیب ندارد که یک یا دو میلیون ایرانی بمیرند!
1401-10-27 19:55

بازداشت نوه برادر صدام در لبنان به اتهام کشتار "اسپایکر"

مدیر کل سازمان امنیت عمومی خبر از دستگیری نوه برادر صدام در لبنان خبر داد و گفت: این فرد که نوه برادر ناتنی دیکتاتور معدوم عراق است، از سوی دستگاه قضائی عراق تحت پیگرد قرار داشته و از متهمان پرونده قتل عام اسپایکر است.
1401-5-29 10:18

فیلم/به داستان ایران یک‌طرفه نگاه و فکر می‌کنیم دستان پاکی داریم

سناتور آمریکایی گفت: به داستان ایران یک‌طرفه نگاه می‌کنیم و فکر می‌کنیم دستان پاکی داریم،کمک کردیم یک نخست وزیر ایرانی ساقط شود،از صدام حمایت کردیم تا حملات شیمیایی علیه مردم ایران انجام دهد،این‌ها را نادیده گرفته و میگوییم چرا ایران اینقدر به آمریکا بی اعتماد است؟
1401-3-5 15:25
شواهد دقیق از اشاره رهبر انقلاب؛

چرا سپاه نتوانست دیکتاتور عراق را دستگیر کند؟ / فرار صدام با آمبولانس از صحنه اسارت

صدام، هنگامی که در چنگ نیروهای گردان حبیب بود و هر لحظه احتمال اسارتش می‌رفت، با آمبولانس فرار کرد که اگر هواپیما یا هلیکوپتر ایرانی از بالا حمله کرد، تصور نکند در آن خودرو شخصیتی مثل صدام حضور دارد.
1401-1-28 13:18
بازخوانی تاریخ

رئیس سرویس اطلاعات صدام: من دستور ترور شهید صیاد را دادم

انتشار اسناد متعدد دستگاه‌های اطلاعاتی عراق پس از سقوط صدام، ابعاد پشت پرده ترور شهید صیادشیرازی و نقش مستقیم رئیس سرویس اطلاعاتی صدام را افشا کرد.
1401-1-21 18:11
نخست‌وزیر اسبق انگلیس:

وعده بایدن برای پایان دادن به جنگ‌های ابدی فقط شعار است

نخست‌وزیر اسبق انگلیس وعده رئیس‌جمهور آمریکا برای پایان دادن به «جنگ‌های ابدی» از طریق سیاست‌هایی مانند خروج از افغانستان را «شعار سیاسی» توصیف کرده است.
1400-6-15 18:52