مجلس یازدهم

حاجی بابایی:

خط قرمز مجلس شورای اسلامی، مردم هستند

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ با بیان اینکه با تصویب کلیات لایحه بودجه، اقتدار مجلس خدشه‌دار نمی‌شود، گفت: رأی نمایندگان به کلیات لایحه اقتدار مجلس را به این شرط حفظ می‌کند.
1400-10-19 13:10

لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان در دستور کار هفته جاری مجلس قرار گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته جاری به بررسی عملکرد بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، بررسی لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان و بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان می پردازند.
1400-9-20 09:46

واکنش شورای نگهبان به مصوبه واردات خودرو

سخنگوی شورای نگهبان گفت: ما نسبت به واردات خودرو ورود کارشناسی نداشتیم. البته مخالفان و موافقانی در مجلس و فضای مجازی در این باره بحث کارشناسی کردند.
1400-8-29 12:33

کوتاهی مجلس در شفاف سازی

باتوجه به صحبت های سبحانینیا با جهت، مجلس اگه اطلاع‌رسانی و شفاف سازی درستی توی زمان مشخص انجام بده دیگه برای کسایی که قصد تخریب مجلس رو دارن نمی‌ارزه که حتی وارد چنین قضایایی بشن و این مسائل رو مطرح کنن چون قبلش همه چیز مشخص شده!
1400-8-10 17:55
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی:

برخی مقامات به بهانه آلودگی هوا در ژنو و وین می‌ماندند!

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از افراد که در دولت گذشته در سطح معاون وزیر و رؤسای سازمان‌های مهم کشوری مسئولیت داشته‌اند، به بهانه آلودگی هوای تهران دو سه ماه به ژنو و وین رفته‌اند و آنجا ساکن شده‌اند و جالب است از همانجا درباره مسائل کشور مصاحبه و تئوری‌پردازی می‌کنند.
1400-8-9 15:00
گفتگوی جهت با حسین سبحانی‌نیا، نماینده ادوار مجلس درباره ضعف اطلاع‌رسانی قوه مقننه

مجلس در شفاف‌سازی به‌موقع کوتاهی کرده است / ماجرای محرمانه ماندن اموال مسئولان چه بود؟

حسین سبحانی‌نیا گفت: مسائلی چون طرح صیانت از فضای مجازی یا همین بحث محرمانگی اموال مسئولان اگر در زمان خودش اطلاع‌رسانی می‌شد این فضاسازی علیه مجلس صورت نمی‌گرفت.
1400-8-9 12:39

فیلم/ مشکل اصلی مجلس از نظر محمدرضا باهنر

از ابتدای تشکیل مجلس یازدهم بعضی حواشی توی فضای جامعه به خوبی اطلاع رسانی نشد. همینم شد که مردم سوءتفاهم پیداکردن نسبت به بعضی از مسائلی مثل تصویب طرح صیانت و محرمانگی اموال مسئولین و چند مورد دیگه که توی این فیلم بهش پرداخته میشه.
1400-8-9 08:23
گفتگو جهت با عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری

باهنر: هجمه‌ها نتیجه ضعف اطلاع‌رسانی مجلس است اما رسانه ملی هم حق مجلس را نادیده گرفته است

محمدرضا باهنر گفت: فضاسازی‌ علیه مجلس به دلیل ضعف اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی است، متأسفانه مجلس در رسانه ملی از فرصتی که بتواند به انتشار افکار بپردازد و از آن دفاع کند محروم است.
1400-8-5 14:28

شجاعی: ⁧‫کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پیگیر حقوق سهامداران خُرد بورس خواهد بود

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که رئیس جدید سازمان بورس شرکت های بورسی را مکلف کند که سود سهامداران را از طریق سجام پرداخت کند.
1400-8-4 11:06

بررسی واکنش توییتری‌ها به طرح محرمانگی اموال مسئولین

صحبت در خصوص «طرح محرمانگی اموال مسئولان» توسط نمایندگان مجلس، واکنش کاربران فضای مجازی را در چند روز گذشته به همراه داشت.
1400-7-27 19:04

شادمهر:تحصیل دانش‌آموزان تا پایان پیک ششم مجازی باشد

یک عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس ضمن ابراز نگرانی نسبت به بازگشایی مدارس در آبان ماه گفت: آموزش و پرورش باید با قاطعیت و شجاعت اعلام کند آموزش دانش آموزان فعلا تا خروج از پیک احتمالی ششم در آینده مجازی خواهد بود.
1400-7-26 14:06
قالیباف:

مصوبه‌ای برای محرمانه بودن اموال مسئولان نداشته‌ایم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم در مورد محرمانه بودن اموال مسئولان هیچ مصوبه ای نداشته و نمایندگان در این خصوص تصمیمی نگرفتند.
1400-7-25 10:10
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

مخالفان طرح حمایت از کاربران فضای مجازی به دنبال فساد و فحشا هستند

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس گفت که شفافیت آرا بحث بسیار مهمی است ولی بیشتر از آن‌که به شفافیت نمایندگان توجه داشته باشیم، باید شفافیت را برای کل کشور عملیاتی کنیم، شفاف‌ترین آرا در کل کشور را نمایندگان دارند.
1400-7-19 22:29

انتقاد توئیتری پزشکیان از روش وزارت کشور برای انتخاب استانداران

نماینده مجلس یازدهم در توئیتی از شیوه وزارت کشور برای معرفی استانداران انتقاد کرد.
1400-6-27 18:20

قالیباف: مجلس یازدهم حداکثر حقوق را ۶ برابر کاهش داد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حداکثر دریافتی ۲۱ برابر حداقل حقوق بود که مجلس یازدهم این عدد را به ۱۵ برابر کاهش داد،از این رو حداکثر دریافتی را ۶ برابر کاهش دادیم.
1400-5-30 14:20