نماینده مجلس

نماینده مردم کنگاور مجلس:

دانش و خوش نامی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش مورد تایید است

نماینده مردم شهرستان‌های کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: مراتب علمی، توانمندی و خوشنامی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش مورد تایید است.
1402-3-7 20:26
بررسی سفر تاریخی رئیسی به جاکارتا در گفتگوی جهت پرس با آصفری نماینده مجلس

نقش اندونزی در دلار زدایی از اقتصاد چیست؟

سفر آقای رئیس‌جمهور این بار به اندونزی دستاوردهای بسیاری برای دو کشور در بر دارد، دستاوردهایی که گام مؤثری در جهت مخالف سیاست ایران هراسی آمریکا و اسرائیل است.
1402-3-3 12:31
نماینده خلخال فاش کرد:

ردپای احمدی نژاد در ماجرای واگذاری شاسی‌بلندها

نماینده مردم خلخال گفت: ربط دادن خودرویی که در سال ۱۳۹۹ اعطا شده به استیضاح وزیر در سال ۱۴۰۲ چه معنایی دارد؟ جریان اصولگرایی باید بداند یک جریان انحرافی در پشت آن به‌دنبال تضعیف دولت و مجلس است.
1402-2-23 13:19
هشدار نماینده مجلس در مورد بازار خودرو

اگر واردات خودرو انجام نشود قیمت پراید به ۶۰۰ میلیون تومان می‌رسد! / استیضاح وزیر صمت به مهار تورم خودرو کمک می‌کند

سیاهکلی اظهار داشت: اگر واردات انجام نشود بدون تردید متقاضیان باید پراید را بالایی ۶۰۰ میلیون تومان خریداری کنند این سخن بر اساس تحلیل‌های سیاسی بیان نمی‌شود بلکه نگاه کارشناسی است و باتوجه به شرایط بازار و میزان تقاضا بیان می‌شود.
1402-1-25 16:27
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور تشریح کرد

ساماندهی تجمعات به کجا رسید؟

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: مجلس طرحی ۲۰ ماده ای را با نگاه اطلاع‌ محور برای برگزاری تجمعات مردمی آماده کرده است اما در انتظار ارائه لایحه دولت در این زمینه هستیم.
1402-1-6 08:17
علی مطهری، نماینده پیشین مجلس:

در ایران حجاب اجباری به معنای دقیق کلمه نیست/ حجاب اجباری یعنی زنان را ملزم به پوشیدن چادر کنیم

علی مطهری نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که در شرایط فعلی جامعه تا چه اندازه حجاب اجباری لازم است؟ گفت: مسئله حجاب واقعا مسئله کشور ما نیست، یعنی مردم در مجموع حجاب را رعایت می‌کنند.
1402-1-5 10:03
نمایند مجلس اعلام کرد

فیلم/ جزئیات طرح کنترل هوشمند حجاب

نوباوه، نماینده مجلس گفت: طبق طرح و قانون جدید مجلس، قرار بر این است که تذکر حجاب به صورت هوشمند و غیرحضوری در دفعات صورت بگیرد؛ به صورتی که آبروی شخص حفظ شود.
1401-12-23 20:17
در خانه ملت مطرح شد

دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده/ بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور ادامه می‌یابد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هفته جاری به ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان در صحن مجلس می‌پردازند.
1401-12-20 20:00

«شباهت دقیق» مسمومیت دختران دانش آموز با شهادت محسن فخری زاده به روایت نماینده مجلس

بیگی‌نژاد با بیان اینکه در رابطه با مسمومیت دانش آموزان هنوز به جمع‌بندی کلی نرسیده‌ایم، افزود: ما با یک پدیده جدید مواجه هستیم که فعلا اطلاعات تخصصی خاصی درباره آن در دست نیست.
1401-12-18 19:32

آصفری: انگلیس به‌جای اینکه پاسخگوی بدعهدی خود در برجام باشد، فرار رو به جلو می‌کند

نماینده اراک در مجلس در واکنش به اظهارات اخیر نخست وزیر انگلیس گفت: انگلیس به جای اینکه پاسخگوی بدعهدی خود در توافق هسته‌ای باشد، سیاست فرار رو به جلو را پیگیری می کند.
1401-12-17 10:34
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

رئیس‌جمهور تاوان معاونان و وزرای ناتوان را می‌دهد

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: متأسفانه تصمیمات به موقع و درست گرفته نمی‌شود و رئیس جمهور می‌خواهد تاوان معاونان و وزرای ناتوان را دهد در حالی که این افراد باید عزل شوند.
1401-12-2 13:45
حاجی‌دلیگانی خبر داد؛

مصوبه کمیسیون تلفیق برای نظارت آنلاین بر تخصیص بودجه

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با مصوبه این کمیسیون، وزارت اقتصاد مکلف می‌شود که در سال آینده هر اعتباری را که برای پروژه‌ها و حقوق و مزایا می‌پردازد، به صورت برخط به مجلس گزارش دهد.
1401-11-26 16:31
احمد پناهیان:

اصلاحات به دنبال حذف جایگاه ولایت فقیه است

خطیب کشوری در مورد برنامه اصلاح‌طلبان می‌گوید: برنامه‌های آن‌ها این است که در یک سال آینده کاری کنند که مردم به قدری نسبت به نظام منزجر شوند که در انتخابات مجلس و خبرگان کسانی را انتخاب کنند تا رهبری را حذف کنند.
1401-11-21 10:45

دوشنبه؛ بررسی نهایی طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراها، از بررسی نهایی طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس، در جلسه روز دوشنبه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
1401-11-15 09:35
نماینده مجلس:

اگر پالایشگاه‌ها شتابزده واگذار نمی‌شدند اکنون کسری بودجه نداشتیم

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سود خالص پالایشگاه های خصولتی امسال بالغ بر ۳۰۰ همت شد که اگر اینها شتاب زده واگذار نمیشد اکنون این پول در خزانه دولت بود و کسری بودجه نیز نداشتیم.
1401-11-11 14:33