اصلاح طلبان

جهت پرس بررسی می‌کند

ماجرای دریافت عوارض سالیانه از قبور چه بود؟

یکی از سایت‌های خبری اصلاح‌طلبان امروز خبری با مضمون اینکه شهردار قصد دارد بخشی از هزینه‌های خود را با دریافت عوارض سالیانه از قبور تامین کند، پخش شد و اما واقعیت ماجرا چه بود؟
1401-11-16 16:07
در وبگردی جهت پرس بخوانید؛

کنگره‌ای که چشم عالم را درآورد

چند روز پیش و درست بعد از حدود صدوبیست روز از تهاجم بی سابقه‌ی رسانه‌ای مخالفین جمهوری اسلامی در دنیا علیه ایران، کشورمان میزبان کنگره زنان تاثیرگذار بود.
1401-11-3 16:40
پاسخ به یک شبهه؛

آیا جاسوس اعدام شده علیرضا اکبری مخالف برجام بود؟

بعد از اعدام علیرضا اکبری جاسوس انگلیسی شبهاتی از طرف جریان های سیاسی مبنی بر مخالفت وی با برجام و سیاست های دولت دوازدهم مطرح شد اما واقعیت ماجرا چیست؟
1401-10-30 11:57

هم صدایی اصلاح طلبان و اینترنشنال در پروژه ناامیدسازی مردم ایران

اینترنشنال با ذوق زدگی به بازنشر گزارش رسانه‌های اصلاح طلب پرداخت و از آن‌ها تمجید کرد؛ اعتمادآنلاین با اشاره به انتخاب سردار رادان، وی را شخصیتی بدون تعارف با فتنه گران و بی حجاب ها توصیف کرد.
1401-10-19 18:32
تحلیل اشتباه بانیان وضع موجود برای برگشت؛

ابراز وجود جهانگیری بعد از روحانی/ باید از افتادن کشور در چرخه خشونت جلوگیری کنیم/ آزادی زندانیان و دلجویی از آسیب دیدگان راهگشاست/ آیت الله هاشمی نگران روزی بود که زنان کشور دست به اقدام تند بزنند

در آمارهایی که امروز ازسوی مسئولین اعلام می‌شود، این تعداد بازداشتی، نگران‌کننده است. بهرحال، هر فرد زندانی دارای خانواده و فامیل، دوست و... است و نتیجه هر برخوردی، در مجموعه بزرگی انعکاس یافته، و نگرانی ایجاد می‌کند.
1401-10-10 21:00
تماشا کنید

فیلم/ سانسور سخنان قهرمان مسترالمپیا توسط براندازها و اصلاح‌طلبان

صحبت‌های هادی چوپان قهرمان مسترالمپیا که توسط براندازها و اصلاح‌طلبان سانسور شد: وظیفه ما این است آرامش رو به کشور برگردانیم، مشکلات در داخل کشور حل می‌شود، مشکلات را به خارج از کشور انتقال ندهیم که باعث سواستفاده دیگران شود.
1401-10-10 12:16
گزارش ویدئویی جهت پرس از پشت پرده مخالفت با یک حکم الهی

فیلم/ مخالفان قصاص؛ از نهضت آزادی تا براندازان

براندازانی که امروز مخالف اعدام قاتلان و قمه کشان هستند، خودشان از لخت کردن پلیس و قتل آدم های بی‌گناه دریغ نکردند اما ریشه این مخالفت های براندازان از کجا بروز پیدا کرد؟
1401-9-26 17:43

دروغ فعالان اصلاح‌طلب از وضعیت جسمی حسین رونقی در زندان

یکی از کاربران توییتری درباره اصلاح طلبان زندانی نوشت: فکر کن مصطفی تاجزاده و حسین رزاق و جعفر پناهی و رسول‌اف هم تو پیامهاشون از زندان اعلام کرده بودند وضعیت جسمی حسین رونقی وخیمه! یعنی خودشون با چشمای خودشون دیده بودند این یارو سالمه ولی باز شهادت دروغ دادند. حقیقتاً اصلاحاتچیای برانداز یکی از یکی شارلاتان‌ترند.
1401-9-7 16:30
حسین شریعتمداری:

یک کلام، ختم کلام/ «‌اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند‌»!

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: در جریان فتنه آمریکایی- اسرائیلی۸۸ نتانیاهو نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی با صراحت اعلام کرد که «‌اصلاح‌طلبان بزرگ‌ترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند‌»! سؤال این است که چرا تاکنون هرگز این ادعای نتانیاهو را تکذیب نکرده‌اید؟.
1401-8-22 08:21

بایدن صدای زید‌آبادی اصلاح‌طلب را هم در آورد

احمد زیدآبادی به اظهارات بایدن درباره آزاد کردن ایران واکنش نشان داد.
1401-8-15 10:54
فعال سیاسی اصولگرا:

نوع مواجهه پلیس امنیت اخلاقی نتیجه عکس داده است/در گشت ارشاد حتما باید تجدید نظر کنیم/خانم‌هایی که نسبت به عفاف حساسیت ندارند نمی خواهند ملعبه دست آدم‌های زیاده خواه شوند

سلیمی نمین گفت: بعضی ها مثل حاج حسن آقای خمینی در این وادی موضع خوبی گرفتند اما بسیاری از اصلاح طلبان ترجیح دادند یک حرکت فرصت طلبانه ای را دنبال کنند. آنها اصلا دشمن را ندیدند
1401-8-10 08:45

ماهی‌گیری اصلاحات از آب گل آلود/ کاسبی سیاسی با خون

در روزهای اخیر برخی از شخصیت‌های اصلاح‌طلب همنوا با گروه‌های ضدانقلاب، اغتشاشگران را تحریک کردند که دیده شدن و رسیدن دوباره به قدرت از جمله اهداف آنان است.
1401-7-9 09:13
نماینده مردم تهران:

اصلاح‌ طلبان مردم را تحریک کردند

حجت الاسلام سید محمود نبویان سران اصلاحات مردم را تحریک کردند و آنان مدافعان اصلی آشوبگران و اغتشاشگران هستند.
1401-7-4 16:31
ناکامی دیگر برای مدعیان اصلاحات؛

ناراحتی همراه با تهدید اصلاح طلبان از پایان اغتشاشات/ معترضان نجیبانه برخورد کردند!

فعال فتنه ۸۸ نوشته است: «اگر این فرصت تمام شود دیگر راهی برای کنترل جامعه وجود نخواهد داشت. پس چه بهتر که قدر این آخرین فرصت‌ها را بدانیم و در سیستم حکمرانی و رفتار حکمرانی تجدید نظر کنیم».
1401-7-4 12:01

اصلاح طلب‌ها از جان «مهسا امینی» چه می‌خواهند؟

فوت غم‌انگیز و تلخ مرحومه امینی، بی‌تردید همدردی فراگیر و دلسوزانه‌ای را با خانواده وی فراهم آورده و ضرورت بررسی دقیق، کارشناسی شده و مبتنی بر مسئولیت و تعهد اخلاقی و قانونی را گوشزد می‌کند.
1401-6-29 09:03