روحانی

گفتگو جهت با نماینده لرستان در مجلس:

نقش پالایشگاه های فراسرزمینی در خنثی سازی تحریم‌ها/ روحانی به برخی ظرفیت‌ها بی توجه بود

ویس کرمی گفت: در حاضر تلاش‌های خوبی در راستای ساخت پالایشگاه‌های فرا سرزمینی در حال انجام است؛ اما متأسفانه به‌ویژه در دولت قبل از برخی ظرفیت‌های موجود ازجمله فرصت‌هایی که در کشور سوریه در زمینه معادن داشتیم، به‌خوبی استفاده نشد.
1401-5-20 09:51

فیلم/اولین تصاویر از داخل ساختمان لاکچری سلام

ساختمان لوکس «سلام» که سال ۹۹ موضوع ساخت آن جنجال‎های فراوانی ایجاد کرد در واقع ملکی بود که حسن روحانی آنرا به عنوان دفتر کار خود پس از پایان دوره ریاست جمهوری در نظر گرفته بود.
1401-5-12 21:59
نائب رئیس جبهه اصلاحات:

غدبازی‌های روحانی مانند مصدق کار دست کشور داد

حسین مرعشی گفت: با بیان اینکه برجام به اندازه ملی کردن صنعت نفت برای ایران ارزش داشت، گفت: غدبازی‌های روحانی کار دست کشور داد.
1401-5-11 18:11
فعال سیاسی اصولگرا:

دولت رئیسی چارچوبش با دولت قبل بسیار متفاوت است/ آنها که از ناتمام‌ماندن این دولت حرف می‌زنند، بی‌سوادند

سیدمهدی هاشمی گفت: دولت روحانی که صدر تا ذیلش ناکامی و ناکارآمدی و ضعف بود ناتمام نشد، این دولت که چارچوبش با دولت قبل بسیار متفاوت است.
1401-5-9 10:45
تحلیلگر مسائل سیاسی:

رئیسی می‌خواست متفاوت از روحانی تحریم‌ را حل کند

ایمانی گفت: تصور نمی کنم خیلی تغییر جدی در مواضع آقای رئیسی درباره تحریم ها به وجود آمده باشد.
1401-5-9 10:44
تشر روحانی به صالحی:

سانتریفیوژ‌ها را سریعتر جمع می‌کنی یا کارگر بفرستم؟

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به عجله رئیس دولت سابق برای انجام تعهدات خود در برجام؛ از شنیده‌های خود درباره تشر روحانی به رئیس سابق سازمان انرژی اتمی برای جمع‌آوری سریع‌تر سانتریفیوژ‌ها گفت.
1401-5-8 12:11
در کرج اتفاق افتاد

سوء قصد به روحانی جوان در هنگام قرائت زیارت عاشورا / ضارب: من یار امام زمان هستم!

در مراسم پنجشنبه های شهدایی آستان مقدس امامزاده محمد (ع) حصارک کرج، روحانی جوان سخنران و قاری زیارت عاشورای این مراسم توسط فردی مورد سوء قصد جانی قرار گرفت.
1401-5-7 17:54
رکوردهای ماندگار دولت روحانی

شاخص کارآمدی دولت ایران در دولت دوازدهم ۲۷ پله‌ افت کرد

بانک جهانی شاخص‌های کارآمدی دولت‌های گذشته ایران از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۹ را بررسی کرده که کمترین نمره از آنِ دولت دوازدهم شده است.
1401-5-6 10:49

فیلم/ اژه‌ای در بین مسافران پرواز بوشهر

حجت الاسلام اژه‌ای شب گذشته (چهارشنبه) با پرواز عمومی و بدون تشریفات وارد بوشهر شد.
1401-5-6 08:17
دبیرکل کارگزاران:

رئیسی خوب عمل کند مردم امیدوارانه پای صندوق می‌آیند و بخش عمده‌ای به «ما» رأی می‌دهند/ به جز رهبری کسی قادر نیست به داد مملکت برسد/ جمهوری اسلامی قدرت مهم نفت را نادیده گرفت/ قدرت نفت از قدرت موشکی و مقاومت کمتر نیست

مرعشی گفت: اگر آقای رئیسی کشور را خوب اداره کند مردم به آینده امیدوار می شوند و امیدوارانه به پای صندوق می آیند و در بخش عمده ای به ما رأی می دهند، اینها پنهان نیست و ما می‌خواهیم که آقای رئیسی موفق شود.
1401-5-3 14:44
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین:

مساله حجاب نباید تبدیل به یک مقوله سیاسی شود/ به روحانی گفتم خودتان را کنار نکشید/ با رقبای سیاسی خود دعوا نداریم

باهنر گفت: مسئله حجاب حتماً نباید تبدیل به یک مقوله سیاسی شود که یک عده بخواهند مخالفت خودشان را از طریق کنار زدن حجاب مطرح کنند.
1401-5-1 14:54
روایت محسن رضایی از «پیشنهادهای خیلی خطرناک هاشمی و روحانی به امام »

چرا امام با ساخت بمب اتم مخالفت کرد؟

حسن روحانی رئیس وقت کمیسیون دفاع در میانه جنگ تحمیلی اقدام به تشکیل مجمع عقلا با هدف پایان دادن به جنگ تحمیلی کرد اما هاشمی با دستور امام خمینی (ره) جلسات این مجمع را تعطیل کرد.
1401-4-29 19:13
در دیدار عیدانه با مسئولان دولت سابق

روحانی: برای همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم آماده هستیم/ واقعیت‌ها باید برای مردم بیان شود/ ای کاش مصوبه هسته‌ای مجلس نبود تا می‌توانستیم در اسفند ۱۳۹۹ تحریم‌ها را پایان دهیم

روحانی با بیان این که برای همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم آماده هستیم گفت: ای کاش مصوبه هسته‌ای مجلس نبود تا می‌توانستیم در اسفند ۱۳۹۹ تحریم‌ها را پایان دهیم.
1401-4-27 18:30

تصاویر/ عید دیدنی روحانی و وزرای دولت سابق

صبح امروز جمعی از وزرا، معاونان، مسئولان، استانداران دولت‌های یازدهم و دوازدهم و برخی از فعالان سیاسی به مناسبت عید غدیر با حسن روحانی دیدار کردند.
1401-4-27 13:50
یک نماینده مجلس مطرح کرد

فیلم/ دولت روحانی روس‌ستیز بود

ابراهیم رضایی رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و روسیه گفت: ظرفیت ۲۰ میلیارد دلاری شدن تجارت میان ایران و روسيه وجود دارد.
1401-4-27 12:51