سلبریتی

جهت‌پرس گزارش می‌دهد

واکنش کاربران توییتری به وکالت سلبریتی‌ها به ربع پهلوی!

علی کریمی و عده دیگری از سلبریتی‌ها در صفحات مجازی خود اعلام کردند که به رضا پهلوی به عنوان رئیس دوران گذار وکالت می‌دهند تا امور کشور را به دست بگیرد و این ماجرا باعث واکنش‌های جالبی بین کابران توییتری شد.
1401-10-28 12:43

موضع رئیس صدا و سیما درباره سریال‌هایی که رفتار بازیگران آنها را دچار حاشیه کرده است

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به مالکیت رسانه ملی بر آثار تولیدی گفت: در ارتباط با برنامه‌هایی که از قبل تهیه شده‌ و هزینه‌هایی برای آنها صرف شده، در اختیار سازمان قرار دارد نه افرادی که در این برنامه‌ها در قالب‌های مختلف ایفای نقش کرده‌اند.
1401-10-16 12:38
گزارش ویژه جهت پرس؛

جزئیات فرار برزو ارجمند لو رفت!/ چه کسی بازیگر حامی شهید حججی را منحرف کرد؟

برزو ارجمند یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان بود که مدتی است از ایران رفته و در تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرینی میکند.
1401-10-13 09:37
ابراهیم فیاض:

سیاست نه فقط در ایران بلکه در جهان سقوط کرده است/ آن‌چه در خیابان‌ها دیدیم، برآیند تتلوئیسم سیاسی بود

از دید ابراهیم فیاض جامعه‌شناس نتیجه حذف متفکران و فیلسوفان در ادوار مدرن و پست‌مدرن سیاست بود که باعث شد مبادله‌ای از پول در ازای اعتبار میان سیاسیون و سلبریتی‌ها برقرار شود.
1401-10-12 14:41
استاد جامعه‌شناسی فرهنگی:

جای حمله به سلبریتی‌ها، باید فرایند سلبریتی‌ساز را نقد کرد

آرش حیدئری معتقد است «سلبریتیسم» نمود تجمیع تناقض‌های جامعه است که در زبان رسمی وجودشان به رسمیت شناخته نمی‌شود و برای شنیده شدن ، فضایی به‌وجود می‌آید تا سلبریتی به شکل خیالی صدای این نیروها باشد.
1401-9-28 15:28
بررسی شبهات این روزهای براندازان

طرفداران «نه به اعدام» بخوانند/ پرسش و پاسخ‌هایی برای کشف اهداف شریعت از اعدام مجرمان

این روزها سلبریتی‌هایی که خودشان آمر اغتشاشات اخیرند، هشتگ «نه به اعدام»‌ را داغ کرده‌اند. اهداف شریعت اسلام از اعدام مجرمان اما، انتقامجویی نیست و می‌خواهد جلوی قتل‌های بیش‌تر را بگیرد.
1401-9-22 14:49
در وبگردی جهت پرس بخوانید؛

تناقض رفتاری دایی و قاسم خانی وقتی با دزدان خودشان روبه رو می‌شوند

علی دایی و مهراب قاسم خانی که چندی پیش برای سارقان طلا و گوشی خواستار پیگیری و مجازات بودند الان برای همان گروه از آدم‌ها نه به اعدام می‌زنند.
1401-9-21 13:35
در وبگردی جهت پرس بخوانید؛

کسانی که چاقو می‌کشند اعدام می‌شوند، نفرت پراکن‌های مجازی ادامه می‌دهند

این روزها خبر اعدام قاتلیت شهدای اغتشاشات در خبرها منتشر می‌شود، آدم‌هایی که به تبعیت از حرف سلبریتی‌ها و جو فضای مجازی به قاتل تبدیل شدند، در فضای مجازی خواستار محکومیت این افراد شدند.
1401-9-21 09:40
بازی با کارت حقوق بشری

غرب به دنبال سوزاندن همه ظرفیت خود در داخل کشور برای ادامه ناآرامی‌هاست

حامیان آشوب در ایران، با استفاده ابزاری از حقوق‌بشر به‌دنبال اهداف خاصی در ارتباط با تضعیف منافع ملی ایران هستند.
1401-9-19 11:50
چرا مروجان و مبلغان آموزش‌های تروریستی مخالف اعدام اغتشاشگران هستند؟

هیاهوی تروریست‌های مجازی علیه مجازات قانونی

تروریست‌های مجازی و دولت‌های غربی و رسانه‌های لندنی حامیان آن‌ها هیاهوی زیادی علیه مجازات قانونی آشوبگران راه انداختند و هشتگ «نه به اعدام» زدند، با آنکه خودشان در رسانه‌های‌شان آموزش تروریسم می‌دادند.
1401-9-19 09:05
حاجی دلیگانی:

طرح مجلس برای قانونمند‌سازی فعالیت سلبریتی‌ها در فضای مجازی

متاسفانه سلبریتی‌ها در فضای مجازی بدون اینکه مسئولیتی را متوجه خود بدانند هر دروغ را منتشر می‌کنند که موجب شد طرحی در مجلس برای قانونمند کردن سلبریتی‌ها در فضای مجازی تدوین شود.
1401-9-16 12:05

حاشیه امن برای دروغ‌گوهای مشهور

به‌رغم دستور رئیس قوه قضاییه درباره اظهارات کذب و بدون سند اشخاص، تعدادی از چهره‌های معروف محتوای دروغ منتشر کرده بودند، همچنان بدون جبران خطای خود به این کار ادامه می‌دهند.
1401-9-13 13:16

حصور بازیگران در جام جهانی گذشته

سیدعلی موسوی از کاربران توئیتر با انتشار تصاویری از هنرمندان در جام جهانی گذشته نوشت:"یادی کنیم از اعزام بازیگران ایرانی به جام جهانی‌ فوتبال های قبلی (برزیل و روسیه)"
1401-9-7 12:39
مروری بر احضار بازیگران به دادسرا؛

هنرمندانی که نقش اصلی خود را فراموش کرده اند

آن‌ها همسو با فیک‌نیوزها فکر و روان جامعه را تحت تاثیر قرار داده و به هم می‌ریزند و در مسیر بی‌اعتمادسازی و خشمگین کردن جامعه گام برمی‌دارند. آن‌ها همسو با رسانه‌های معاند، با بزرگ‌نمایی دامنه اغتشاشات و ضریب دادن به آن، روح و روان جامعه را هدف قرار داده‌اند.
1401-9-4 12:15
یادداشت تحلیلی؛

اتفاقات اخیر جنگ جهانی رسانه‌ای بود/ 5 گروه فعال در جنگ روایت‌ها

اتفاقی که موجب شد ناآرامی‌ها اخیر ایران ادامه‌دار باشد رسانه‌ها بود، با وجود محدود کردن اینترنت باز راهی برای ارتباط و ادامه‌دار شدن شایعات بود، کارشناسان رسانه با بررسی واکنش‌های مجازی این جنگ را جنگ جهانی رسانه‌ای قلمداد کردند.
1401-8-23 08:25