فضای مجازی

اقدام به‌ خودکشی یک دانشجوی دانشگاه تهران

ظهر امروز خبری در فضای مجازی مبنی بر اقدام به خودکشی یکی از دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در فضای مجازی منتشر شد. در جزئیات این خبر آمده بود که این دانشجو از بالای ساختمان به پایین می‌پرد و اقدام به خودکشی می‌کند.
1401-9-12 17:08

فیلم/ دختران دهه هشتادی در یگان‌های ویژه پلیس ایران

تصاویری از دختران دهه هشتاد برای دفاع از کشور و حضور در یگان های ویژه در فضای مجازی منتشر شده است.
1401-9-12 16:25

مشاهده پلنگ در پارک سرخه‌حصار!

پلنگی که اوایل هفته گذشته در محدوده پادگان سرخه‌حصار دیده شده بود، چند روزی است که مشاهده نشده و احتمالاً به طبیعت بازگشته است.
1401-9-11 19:36
نکات مهم سایبری

چند نکته و توصیه برای جلوگیری از هک تلفن همراه

با توجه به اهمیت روزافزون حفاظت از اطلاعات شخصی و امنیت سایبری دستگاه‌های الکترونیکی و گوشی‌های هوشمند، امنیت اطلاعات آن‌ها به یکی از بزرگترین دغدغه‌های بسیاری از کاربران در فضای مجازی تبدیل شده است.
1401-9-9 09:47

برگزاری دادگاه عامل شهادت ۲ بسیجی / متهم: سابقه کیفری دارم و اتهامات خود را قبول دارم

جلسه رسیدگی به اتهامات مجید رهنورد عامل شهادت دو بسیجی حافظ امنیت در مشهد، امروز ( سه شنبه) به ریاست قاضی سید هادی منصوری در دادگاه انقلاب شهر مشهد برگزار شد.
1401-9-8 17:59

پروانه سلحشوری از فعالیت رسانه‌ای منع شد

وکیل مدافع پروانه سلحشوری، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی درباره حضور وی در فضای مجازی خبر داد که از فعالیت رسانه‌ای منع شده است.
1401-9-8 13:31

آقای زیباکلام چه سندی برای ادعای 4000 کشته در اغتشاشات اخیر دارید؟

عبدالله گنجی، فعال رسانه‌ای درباره احضار صادق زیباکلام به دادسرا نوشت: دادگاه ازش پرسیده400 کشته(پست پائین) را از کجا آوردی؟جواب: بنده هیچ منبع و مأخذ موثقی پیرامون صحت و سقم آمار کشته‌شدگان ندارم. رقم ذکرشده در پست دیروز،صرفاً بر اساس گزارش سازمان حقوق بشر ایران در نروژ!!،مسموعات در فضای مجازی و گفته‌های رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور می‌بود.
1401-9-7 21:34
سخنگوی دولت:

بازی‌های سیاسی، آلمان را از جرایمش علیه مردم ایران مبرا نمی‌کند

سخنگوی دولت با بیان اینکه آلمان امروز با اهداف سیاسی ژست دفاع از حقوق بشر می‌گیرد، نوشت: بازی‌های سیاسی، دولت آلمان را از جرایمی که علیه مردم ایران انجام داد، مبرا نخواهد کرد.
1401-9-7 19:08

بازداشت سرشبکه اصلی ایران اینترنشنال در خوی توسط سازمان اطلاعات سپاه

سرشبکه اصلی رسانه تروریستی ایران اینترنشنال با هوشیاری و تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در خوی شناسایی و دستگیر شد.
1401-9-7 13:08
گفتگو جهت پرس با یک فعال سیاسی درباره احضار سلبریتی‌ها به دادسرا

کسانی که با کلامشان فتنه درست می‌کنند، کارشان از قتل عمد بدتر است/ قوه‌قضائیه قانون جرم سیاسی را عملی کند

حسین کنعانی مقدم درباره اظهارات بدون مدرک سلبریتی‌ها و فعالان سیاسی در اتفاقات اخیر گفت: در قانون جرم سیاسی قوه قضاییه موظف است دروغ‌گویان و شایعه‌پردازان را متناسب با جرمشان در دادگاه محاکمه و مجازات کند.
1401-9-7 08:55
رئیس مرکز ملی فضای مجازی:

آمارهای اعلام‌شده درباره خسارت به اقتصاد دیجیتال عجیب است/ عصر فضای مجازی، امتداد فضای فیزیکی است

فیروزآبادی باور دارد ایران در اقتصاد دیجیتال، جزو کشورهای توسعه‌یافته است و در این ایام، شبکه ملی و اقتصاد دیجیتال، در حد رفع نیاز کشور عمل کرده‌اند و آمارهای مربوط به خسارت اقتصاد دیجیتال را عجیب دانست.
1401-9-6 20:09

جدیدترین پروژه کشته‌سازی رسانه‌های ضدانقلاب در زاهدان هم به سنگ خورد

بلال نارویی، پدر «هستی نارویی» گفت: تیری به سمت فرزندمان شلیک نشده است. هستی زیر دست و پا و ازدحام جمعیت جان داد؛ بدنش کوفتگی داشت. فضای مجازی و شایعات کاری برای ما نمیکند؛ ماباید حقیقت را بگوییم و نزد خدا پاسخگو باشیم. نشسته‌اند در خارج تا مملکت را به آشوب بکشند، آنها بچه ما را به کشتن دادند. کسی جز داخل کشور پیگیر فرزندمان نشد. جانمان را برای جمهوری اسلامی می‌دهیم.
1401-9-6 15:30

رصد مالیاتی فعالان اقتصادی فضای مجازی با هوشمندسازی نظام مالیاتی

هوشمندسازی نظام مالیاتی و راه‌اندازی سامانه‌های مختلف در دولت سیزدهم منجر شده است تا با رصد مالیاتی مشمولان، شاهد عدالت اجتماعی در پرداخت مالیات بیش از گذشته باشیم؛ ازاین‌رو فعالان اقتصادی فضای مجازی نیز موظف به پرداخت مالیات هستند.
1401-9-5 22:38
در حاششیه خداحافظی احمد زیدآبادی از سیاست؛

خداحافظی زیدآبادی بخاطر فحشی که زمانی مقدس بود؟

احمد زیدآبادی که که فحش‌های دانشگاه شریف را فحشی نمی‌دانست و برخورد با آنها را محکوم کرد حالا بخاطر همین نوع فحش‌ها از جامعه سیاست خداحافظی کرد.
1401-8-30 13:33

فیلم/ مولوی عبدالحمید باید درباره رئیس فدراسیون بوکس پناهنده به اسپانیا توضیح دهد!

یکی از فعالان فضای مجازی درباره گزینه مولوی عبدالحمید برای استانداری در توییتر نوشت: حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران که دیروز به اسپانیا پناهنده شد، کاندیدای اصلی مولوی عبدالحمید برای استانداری سیستان و بلوچستان بود. قرار نیست امام جماعت مسجد مکی زاهدان توضیح بده؟
1401-8-29 22:18