مثبت هجده

"مثبَت هِجدَه" یک ویژه نامه تخصصی برای نمایش عریان و بی‌پرده تصاویر و صحنه‌های مبتذل و حتی مستهجن صنعت سینما و فیلم ایران است که عده‌ای سوداگر فرصت‌طلب با سوء استفاده از غفلت دستگاه فرهنگی کشور درحال تولید و پمپاژ آن به جامعه هستند.

مثبَت هِجدَه آمده تا روی زشت تولیدات ضدخانواده و ضدفرهنگ را به رخ جامعه بکشد. فیلم پیش رو بخشی از محتوای نامتعارف چند روز اخیر این سرویس ها است!

فیلم/روابط ناهنجار و جملات تحریک آمیز در سریال مردم معمولی!

فیلم پیش رو بخشی از محتوای نامتعارفی است که روزهای اخیر در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.محتوایی که باید طبق معیارهای صداوسیما در شبکه‌های نمایش خانگی تولید و منتشر شوند، متاسفانه به دلیل عدم نظارت صحیح دستگاه‌های متولی، شاهد وجود ناهنجاری گسترده اخلاقی و فرهنگی در آنها هستیم!
1400-5-5 12:06
ولنگاری در شبکه نمایش خانگی

آقای شهاب حسینی اگر دختر خودت بود، این پیشنهاد رو میدادی؟

در فیلم زیر می‌بینید که شهاب حسینی وعده تهیه شارژ موبایل برای دوست دختر یک مهمان را می‌دهد و عملا او را به داشتن دوست دختر تشویق می‌کند. آقای شهاب حسینی اگر دختر خودت بود، این پیشنهاد رو میدادی؟
1400-4-26 22:34
چگونه روشنفکران در آثار سینمایی و شبه هنری، کرامت زن ایرانی را زیر سوال می‌برند؟

فیلم/ توهین به همسر در سریال "دراکولا"

اخیرا در سریال دراکولا ساخته مهران مدیری شاهد توهین زن به همسرش هستید.
1400-4-26 17:41

فیلم/ تعریف و تمجید پدرام شریفی از فیلم های مبتذل قبل از انقلاب

پدرام شریفی بازیگر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در برنامه کافه آپارات فریدون جیرانی به تعریف از فیلم های قبل از انقلاب پرداخت.
1400-4-26 17:03

فیلم/ شوخی جنسی حسن ریوندی در همرفیق

شبکه نمایش خانگی سهم مهمی از مصرف رسانه ای خانواده های ایرانی را داراست. فیلم پیش رو بخشی از محتوای نامتعارف چند روز اخیر این سرویس ها است!
1400-4-23 11:45