مدال‌آوران المپیک پاداش ویژه دریافت می‌کنند
مدال‌آوران المپیک پاداش ویژه دریافت می‌کنند
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: آن دسته از ورزشکارانی که موفق به مدال‌آوری در رقابت‌های المپیک توکیو شوند به نسبت آنچه که در اساسنامه آمده است، پاداش ویژه‌ای دریافت می‌کنند.

به گزارش جهت، «عبدالحمید احمدی»  روز پنجشنبه در حاشیه سفر به کرمانشاه و در جمع خبرنگاران، موضوع حمایت های تشویقی و پرداخت پاداش و حقوق به قهرمانانی که موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱ توکیو نیز شده اند را در پاسخ به سوالی گفت؛ هم اکنون عملیاتی شده است.

وی گفت: علاوه بر آن ورزشکارانی که در المپیک ۲۰۲۱ توکیو موفق به کسب مدال شده و روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار گیرند هم پاداش ویژه ای طبق آنچه که در اساسنامه پیش بینی شده به آنها پرداخت می شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: خوشبختانه مشکل خاصی پیش روی آماده سازی ورزشکارانی که مسابقات انتخابی المپیک را پیش رو دارند نیست و آنها طبق برنامه های از پیش تعیین شده تمرینات آمادگی خود را دنبال می کنند.

احمدی افزود: با حمایت های وزارت ورزش و جوانان همه اردوها با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است و امیدوارم با ادامه این روند شاهد کسب نتایج مناسب از سوی ورزشکاران کشورمان باشیم.

وی همچنین با اشاره به تشکیل ستاد عالی بازی های المپیک در کشور با حضور وزیر و معاونان وزارت ورزش، رییس و دبیران کل کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و روسای فدراسیون ها، تصریح کرد: هر حمایتی که لازم باشد صورت می گیرد تا بتوانیم در مسابقات المپیک پیش رو بهترین نتایج را کسب و تعداد مدال های خود را افزایش دهیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی در خصوص مباحث مطرح شده پس از انتخابات فدراسیون فوتبال که رییس جدید آن نمی تواند از نایب رییسان موردنظر خود استفاده کند، گفت: اگر در قانون ممنوعیتی برای این کار باشد حتما باید اجرا شود.

احمدی در عین حال یادآوری کرد: تصمیم گیری و اعلام نظر نهایی در این خصوص بر عهده نهادهای قانونی است و نباید پیشداوری و عجله کنیم.

  • منبع خبر : ایرنا