رفتار دولت با مردم در بازار سرمایه نابخشودنی است/ دولت و آقای روحانی پاسخگو باشند
رفتار دولت با مردم در بازار سرمایه نابخشودنی است/ دولت و آقای روحانی پاسخگو باشند
کاظم موسوی با بیان اینکه به لحاظ شرعی این رفتار دولت با مردم در بازار سرمایه نابخشودنی است، گفت: دولت و جناب آقای دکتر روحانی پاسخ‌گو باشند.

به گزارش جهت، کاظم موسوی،‌ نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: دولت و شخص رئیس‌جمهوری زیرساخت‌های سازمان بورس را تأیید کرده و مردم را تشویق به سرمایه‌گذاری کرده است؛ این تشویق یعنی تأیید دولت. چون بالاخره این سازمان مال دولت است هرچند درحقیقت متعلق به مردم است.

وی بیان کرد: در نتیجه باید دولت پاسخ‌گو باشد و مردم را اقناع کند و نظر بنده این است که توپ را در زمین مجلس نیندازند. ما همیشه گفتیم که باید تصمیمات به گونه‌ای باشد که اموال مردم به یغما نرود.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیشنهاد من است که دولت و جناب آقای دکتر روحانی پاسخ‌گو باشند. به مردم هم توضیح دادم که سعی نکنند به صورت شتاب‌زده بیرون بروند و به نظرم فضا بهتر خواهد شد و اینکه شتاب‌زده مابقی سرمایه را جای دیگر ببرند به صلاح نیست.

کاظم موسوی افزود: امیدواریم مردم یک روزی اینجا منتفع شوند چون مجلس نظارت بیشتری روی این موضوع دارد و امیدوارم این درد و آلام مردم مرهم شود. حتی به لحاظ شرعی این رفتار دولت با مردم نابخشودنی است زیرا حق و حقوق مردم از دست رفته است.

  • منبع خبر : نود اقتصادی