خرید و فروش امتیاز ملی مسکن غیرقانونی است
خرید و فروش امتیاز ملی مسکن غیرقانونی است
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: خرید و فروش امتیاز واحدهای مسکن ملی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش جهت،عبدالله بهادری ، از آغاز عملیات ساخت واحدهای طرح مسکن ملی در ایلام طی روزهای آینده خبر داد و اظهار داشت: ۱۶ هزار و ۵۱۵ نفر در طرح ملی مسکن در استان ایلام ثبت نام کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام با بیان که بیشترین متقاضیان برای طرح ملی مسکن در این استان مربوط به شهرستان ایلام است افزود: شهرستان سیروان کمترین آمار متقاضیان برای طرح ملی مسکن را داراست.

این مسئول با اشاره به اینکه ممکن است ظرفیت در نظر گرفته شده از واجدین شرایط بیشتر باشد اضافه کرد: خرید و فروش امتیاز واحدهای مسکن ملی غیرقانونی است و با خاطیان برخورد قانونی می‌شود.

بهادری به واگذاری زمین جهت اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: با توجه به پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده طی روزهای آینده شاهد آغاز عملیات ساخت واحدهای طرح مسکن ملی در استان خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در پایان با بیان اینکه پیگیری‌ برای ساخت ۱۰هزار و ۵۳۰ واحد در طرح ملی مسکن در استان انجام‌ شده است اظهار داشت: ۱۵ هکتار زمین جهت اجرای طرح ملی مسکن در استان اختصاص یافته است.

  • منبع خبر : تسنیم