اتمام حجت فکری با دو دروازه‌بان جنجالی استقلال!
اتمام حجت فکری با دو دروازه‌بان جنجالی استقلال!
حال باید دید برای دیدار حساس سه‌شنبه مقابل پیکان کدام دروازه‌بان درون دروازه آبی‌ها قرار خواهد گرفت و درصورتی که رشید سنگربان شماره یک این دیدار باشد آیا بازهم حسینی جنجال به پا خواهد کرد یا خیر؟

به گزارش جهت، استقلال در این فصل مشکلی را دارد که فصول گذشته نیز دست به گریبان بوده! حضور دو دروازه‌بان آماده در طول فصل و مدعی شماره یک که کار را برای سرمربی خود سخت کرده است.

فکری به حسینی و مظاهری گفته: من می‌دانم که هر دوی شما دوست دارید نفر اول شوید اما برای من ملاک آمادگی است و هر دروازه‌بانی که شرایط بهتری داشته باشد در دروازه قرار می‌گیرد. از شما می‌خواهم تلاش کنید و در محیطی کاملاً دوستانه با هم بجنگید و پیراهن شماره یک را از من بگیرید. من قطعاً تلاش هر دوی شما را می‌بینم. فکری در عین حال از دو دروازه‌بان تیمش خواسته به دلیل حساسیت جایگاهی که در استقلال دارند، اجازه ندهند حواشی به تیم رسوخ کند.
فکری به حسینی و مظاهری این جملات را هم گفته: از هر دوی شما می‌خواهم طوری رفتار نکنید که بهانه دست دیگران بدهید تا مطالب حاشیه‌ای علیه شما منتشر کنند.

فکری در ادامه نیز از هر دو دروازه‌بان خواسته تمرکز خود را روی فوتبال بگذارند: از شما می‌خواهم حواس‌تان به همه جا باشد و مانند دو رفیق در تمرینات حاضر شوید. من قطعاً نیاز به یک دروازه‌بان ندارم. بازی‌های بسیاری در ادامه باقی مانده و نیاز دارم هر دوی شما در بالاترین سطح آمادگی قرار داشته باشید تا ما در لیگ و بازی‌های سخت آتی احساس کمبود نکنیم.

حال باید دید برای دیدار حساس سه‌شنبه مقابل پیکان کدام دروازه‌بان درون دروازه آبی‌ها قرار خواهد گرفت و درصورتی که رشید سنگربان شماره یک این دیدار باشد آیا بازهم حسینی جنجال به پا خواهد کرد یا خیر؟ آنچه مشخص است اینکه کار محمود فکری برای این فصل در انتخاب دروازه‌بان شماره یک بسیار سخت و طاقت‌فریا خواهد بود!